Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Nałęczowie
Posiedzenie Zarządu SKO

Posiedzenie Zarządu SKO

Warszawa 12.12.2019

Przedstawienie promujące oszczędzanie

Dzisiaj w naszej szkole odbyła się ważna uroczystość SKOwicze z klasy 3b dla uczniów naszej szkoły wystawili przedstawienie na temat oszczedzania.  Bankówka i jej pomocnice oraz Wiewiórka z Jasiem i Zarządem SKO przekonywali Szymona i Wiktorię oraz inne dzieci, że oszczędzać warto,  i nie tylko pieniądze... Główni bohaterowie zrozumieli swój błąd i zmienili swoje postępowanie, nawet zaczęli oszczędzać w SKO w Nałęczowie. Jak przygoda się skończyła .....każdy widz sam wymyśli zakończenie ! Ciąg dalszy nastąpi..... :)

                                                                                          Wiewióreczka SKO

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Bankowcy dla Edukacji

02.06.2020
W ramach projektu Bankowcy dla Edukacji zapraszamy naszych uczniów i nauczycieli do uczestnictwa w cyklu aktywności on-line.
Więcej Bankowcy dla Edukacji

Konkurs „Łamigłówki z BAKCYLEM”

02.06.2020
Z okazji Dnia Dziecka zachęcamy do udziału w konkursie w ramach wydarzenia: #1czerwcazWIB Zapraszamy uczniów w dwóch grupach wiekowych: – klasy III-V – klasy VI-VIII
Więcej Konkurs „Łamigłówki z BAKCYLEM”

Konkurs z okazji Dnia Dziecka

02.06.2020
Kto jest kim? Może uczniowie nie zdają sobie z tego sprawy, ale nas nauczycieli też ciągnęło kiedyś do zabawy. Mieliśmy lalki, klocki i samochodziki, a na podwórku zbieraliśmy kolorowe kamyki.
Więcej Konkurs z okazji Dnia Dziecka

Dzień Matki w naszej szkole

02.06.2020
Mimo, że szkoły świecą pustkami, nadal pracujemy wytrwale i systematycznie. Pamiętamy też o świętach i ważnych uroczystościach.
Więcej Dzień Matki w naszej szkole