Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Nałęczowie
POPOŁUDNIE W SZKOLE

POPOŁUDNIE W SZKOLE

Warszawa 17.05.2014

Drzwi otwarte w Szkole Podstawowej w Nałęczowie

14 maja 2014 r. odbyło się w naszej szkole spotkanie informacyjne dla przyszłych uczniów klas pierwszych oraz ich rodziców. Nauczyciele przygotowali dla dzieci wiele niespodzianek. Były to zabawy plastyczne, ruchowe, gry i zabawy z tablicami interaktywnymi. Dla rodziców drzwi otwarte były okazją do poznania zasad funkcjonowania szkolnej świetlicy, zapoznania się z ofertą szkoły oraz spotkania z dyrekcją i nauczycielami. Wszyscy nauczyciele udzielali wyczerpujących odpowiedzi na stawiane przez rodziców pytania dotyczące przyszłej edukacji ich dzieci w naszej szkole.
Dziękujemy wszystkim przybyłym gościom za zainteresowanie pracą naszej szkoły. Serdecznie zapraszamy do nas 1 września.


 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach

21.11.2019
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej w ramach akcji EDWARD (Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach) przeprowadzili wspólnie z uczniami Szkoły Podstawowej w Jelonkach działania profilaktyczne.
Więcej Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach

„BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY”

21.11.2019
Drugiego września rozpoczął się nowy rok szkolny. W związku z tym, w trosce o bezpieczeństwo naszych dzieci do szkoły zaprosiliśmy przedstawicieli policji, którzy przeprowadzili spotkanie na temat „Bezpieczna droga do szkoły”.
Więcej „BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY”