Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Borowej
POMÓŻ SIĘ PRZYTULIĆ

POMÓŻ SIĘ PRZYTULIĆ

Warszawa 05.11.2019

„Każdy gest nawet najdrobniejszy… zmienia świat, czyjś świat”. Dziecko, które budzi się na sali wybudzeń po operacji, bez rodziców, którzy nie mogą go przytulić i potrzymać za rękę, jest samotne i przerażone.

 

Żeby mali pacjenci poczuli się w takiej sytuacji komfortowo i mogli szybko wrócić do zdrowia, zorganizowano w Centrum Zdrowia Dziecka akcję „Pomóż się przytulić”. Włączyła się w nią również nasza szkoła, wszyscy członkowie SKO.  Udało nam się zebrać sporą gromadkę pięknych pluszaków, które już zawędrowały do Warszawy. 

Bardzo dziękujemy wszystkim za przyłączenie się do akcji i mamy nadzieję, że zbiórka przeprowadzona w naszej szkole pomoże przetrwać dzieciom ten trudny czas.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

„Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF”

21.11.2019
20 listopada to wyjątkowy dzień – rocznica uchwalenia Konwencji o prawach dziecka. Jest to moment, w którym uwaga wszystkich kierowana jest na dzieci i ich prawa. W tym roku mija dokładnie 30 lat od uchwalenia najważniejszego dokumentu stanowiącego o prawach najmłodszych.
Więcej „Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF”

Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach

21.11.2019
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej w ramach akcji EDWARD (Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach) przeprowadzili wspólnie z uczniami Szkoły Podstawowej w Jelonkach działania profilaktyczne.
Więcej Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach