Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Radłowie
Pomaganie uskrzydla

Pomaganie uskrzydla

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Radłowie
Warszawa 09.05.2014

Pomoc w schronisku i zabawa z czworonogami.

W tym roku po raz pierwszy w naszej szkole odbyła się  zbiórka karmy dla psów i kotów. Udało się zebrać ponad 70 kilogramów karmy, którą uczniowie przekazali opuszczonym psiakom. Była czas na rozmowę z opiekunami w schronisku i zabawę z czworonogami. Przedsięwzięcie miało na celu przede wszystkim pomóc Azylowi dla Psów i Kotów w Tarnowie, bo przecież zima to najcięższy okres dla schronisk. Uczestnicy akcji uświadomili sobie, że to, w jaki sposób traktujemy zwierzęta świadczy o naszej dojrzałości, świadczy o zdolności do zrozumienia obowiązków jakie nasze człowieczeństwo na nas nakłada.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Podręczniki dla Afryki

05.12.2021
Wraz z fundacją Dzieci Afryki ruszamy z pierwszą edycją akcji "Podręczniki za grosiki" dedykowanej dwóm szkołą podstawowym: Szkole im. Ryszarda Kalicińskiego w Bundoli oraz Szkole św. Elżbiety w Kiruddu.
Więcej Podręczniki dla Afryki

Zbieramy baterie

05.12.2021
Nasze szkoła rozpoczyna zbiórkę baterii oraz telefonów komórkowych. Zachęcamy uczniów do oddawania zużytych baterii i telefonów. Nie kosztuje nas to wiele wysiłku, a możemy w ten sposób oszczędzić zasoby naturalne i chronić środowisko.
Więcej Zbieramy baterie

Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia

05.12.2021
W dniach 31.10 – 1.11.2021 nasi uczniowie kwestowali przy kościele św. Andrzeja Boboli w Miliczu, włączając się, jak co roku, w akcję „Mogiłę Pradziada Ocal od Zapomnienia”.
Więcej Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia