Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Sułowie im. Juliusza Słowackiego
Pogadanka zachęcająca do oszczędzania

Pogadanka zachęcająca do oszczędzania

Warszawa 26.10.2014

Październik miesiącem oszczędności.

Dnia 7 pażdziernika 2014r. w szkolnej sali gimnastycznej odbyła się pogadanka zachęcająca uczniów do zakładania książeczek SKO i oszczędzania pieniędzy. W spotkaniu udział wzięli uczniowie klas I-VI. Spora część uczniów była już członkami SKO w poprzednich latach. Niektórzy z nich podzielili się swoimi doświadczeniami dotyczącymi szeroko rozumianego oszczędzania np. pieniędzy czy zbiórki materiałów wtórnych. Jak co roku, akcja SKO cieszy się sporym zainteresowaniem uczniów naszej szkoły, gdyż od lat bardzo dobrze układa nam się współpraca z Bankiem Spółdzielczym w Miliczu. 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

MikołajkowiSKO

07.12.2019
Podczas akcji mikołajkowej sprzedawane były również kartki konkursowe.
Więcej MikołajkowiSKO

MikołajkowiSKO

07.12.2019
6 grudnia odbył się u nas MIKOŁAJKOWY KIERMASZ CIASTECZEK Kiermasz trwał cały dzień i był oblegany na każdej przerwie. Z cała pewnością każdy znalazł coś słodkiego. Zysk ze sprzedaży ciasteczek zasilił konto SKO .
Więcej MikołajkowiSKO

Zbiórka publiczna SZLACHETNA PACZKA z SKO

07.12.2019
W dniu dzisiejszym w naszej szkole odbyła się zbiórka pieniędzy na Szlachetną Paczkę na terenie Gminy Wąsewo. Celem akcji jest wsparcie mieszkańców, którzy nie mają możliwości normalnego funkcjonowania.
Więcej Zbiórka publiczna SZLACHETNA PACZKA z SKO

Ruszyła akcja Ministerstwa Edukacji Narodowej #Razem Na Święta.

07.12.2019
W ubiegłym roku w przedsięwzięcie włączyli się uczniowie i nauczyciele z ponad 6 tys. placówek. Organizowali oni zbiórki darów dla potrzebujących, pomagali seniorom w przedświątecznych porządkach, odwiedzali osoby chore i samotne. W tym roku i my postanowiliśmy dołączyć do tej akcji. Minister Edukacji Narodowej Dariusz Piontkowski zapozna się z działaniami prowadzonymi przez szkoły, przedszkola i placówki oświatowe w okresie przedświątecznym.
Więcej Ruszyła akcja Ministerstwa Edukacji Narodowej #Razem Na Święta.