Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
Podsumowujemy najważniejszy konkurs!

Podsumowujemy najważniejszy konkurs!

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
Warszawa 30.04.2015

Nagrody dla najlepszych

Dzień dobry! Oj, dobry, dobry... Na uroczystym apelu Pani Dyrektor wręczyła nagrody w najważniejszym konkursie SKO. Były piłki, kalkulatory, notesy i inne gadżety. Wszystkie upominki od "Szkolnej Skarbonki". Mają talent nasze dzieciaki do ekonomii. Gospodarze klas przypomnieli hasła i zaprezentowali prace plastyczne. Wszyscy nauczyciele  podziwiali wysoki poziom wiedzy z bankowości. Mam nadzieję, że w przyszłości wykorzystają ten zasób w praktyce. Pani Dyrektor coś opowiadała o stanowisku dyrektora dla zwyciężczyni konkursu-Pauliny!

Gratuluję i pozdrawiam,

Zaskórniaczek

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Szkolny Kluba Wolontariatu - pomoc Polakom na Kresach

20.10.2020
W październiku społeczność naszej szkoły wraz ze Szkolnym Klubem Wolontariatu jak co roku przyłączyła się do akcji „Święty Mikołaj z Polakami na Kresach” zorganizowanej przez Towarzystwo Patriotyczne KRESY w Częstochowie.
Więcej Szkolny Kluba Wolontariatu - pomoc Polakom na Kresach

Zdrowo jem, więcej wiem - sukces

18.10.2020
Uczniowie klas I-II ze Szkoły Podstawowej w Woźnikach - Ligota Woźnicka, uczęszczający na zajęcia świetlicowe, brali udział w projekcie "Zdrowo jem, więcej wiem", który jest objęty honorowym patronatem Pierwszej Damy, Agaty Kornahauser-Dudy.
Więcej Zdrowo jem, więcej wiem -  sukces