Powrót do BlogowiSKO Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Lubczy
PODSUMOWANIE PAŹDZIERNIKOWYCH ZMAGAŃ

PODSUMOWANIE PAŹDZIERNIKOWYCH ZMAGAŃ

Warszawa 11.11.2017

Październik miesiącem oszczędzania.

Opiekunowie SKO podsumowali październikowe konkursy SKO.

Na wszystkich SKO-wiczów, którzy brali udział w konkursach czekały nagrody...

Uczniowie, którzy zgromadzili największa kwotę  w październiku otrzymali tytuł MISTRZA OSZCZĘDZANIA.

Najwięcej  pieniędzy na swojej książeczce SKO wśród najmłodszych oszczędzających zgromadziła Ewa Toporska i została SKO – wiczkiem Osczędzania miesiąca października.

Najwięcej pieniędzy w miesiącu październiku z klas I-VII zgromadziła Wiktoria Mazur i została MISTRZEM OSZCZĘDZANIA, gdyż MistrzowSKO Oszczędza.

Najbogatszą klasą zostało PRZEDSZKOLE.

NAJSYSTEMATYCZNIEJ WPŁACAJĄCYM zostało dwóch uczniów, którzy dokonywali wpłat 4 razy na książeczkę SKO systematycznie-1 raz w tygodniu. Są to uczniowie: EWA TOPORSKA i IGOR STONOGA.

NAJOSZCZĘDNIEJSZY Z OSZCZĘDNYCH to WIKTORIA LASAK, która w miesiącu październiku zgromadziła najwięcej surowców wtórnych: 34 kg makulatury i 14 kg puszek aluminiowych.

Gratulujemy !!!

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Jestem superkonsumentem i swoje prawa znam!

19.11.2019
W ramach edukacji ekonomicznej, która jest jednym z priorytetowych zadań MEN na obecny rok szkolny, w klasie IV b przeprowadzono lekcję wychowawczą pt „Reklamacji nie udziela się... ?”. Podczas zajęć wyjaśniono i przedyskutowano takie pojęcia jak konsument, zakupy, reklama, reklamacja, oszczędzanie, sortowanie śmieci, dbanie o ekologię itp. Kwestie wydawało by się proste, a jednak zupełnie nowe dla niektórych czwartoklasistów.
Więcej Jestem superkonsumentem i swoje prawa znam!

Brawo Lenka!

18.11.2019
Lenka z czwartej klasy pomogła osobom, które chorują na nowotwory.
Więcej Brawo Lenka!

Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

18.11.2019
Historia żyje w piosence” – taki właśnie tytuł nosił tegoroczny montaż słowno – muzyczny przygotowany i zaprezentowany przez zuchów i harcerzy z działającego przy naszej szkole 2.Szczepu Harcerskiego "MEMORIA". Cała zgromadzona publiczność, w tym przedstawiciele Sybiraków, władz wojewódzkich, powiatowych i  lokalnych, a także przedstawiciele działających na terenie sołectwa i sąsiednich miejscowości organizacji pozarządowych, rodzice i cała społeczność szkolna miała możliwość przenieść się w czasy, gdy mieszkańcy stolicy – poza bronią i podstępem - walczyli z Niemcami także dowcipem i piosenką, choć narażali się tym na surowe kary, a często także na śmierć.
Więcej Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

Finał Kasztanobrania

18.11.2019
Od około miesiąca uczniowie naszej szkoly brali udział w Kasztanobraniu. Udalo nam sie zebrać okolo 400kg kasztanów, które w ubiegły piątek 8 listopada zostały przekazane Kołu Łowieckiemu "Darz Bór".
Więcej Finał Kasztanobrania