Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa im. gen. Franciszka Kamińskiego w Maciejowie Starym
Podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego

Podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego

Warszawa 15.01.2018

"Spełniaj marzenia z SKO"

         12 grudnia w naszej szkole odbyło się podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego, adresowanego do członków SKO przy szkołach podstawowych z terenu działalności SBP w Piaskach Oddział Wysokie. W uroczystości wręczenia nagród udział wzięli: pani Małgorzata Majkut – Dyrektor SBP w Piaskach Oddział Wysokie, Przewodniczący Rady Gminy Wysokie - pan Krzysztof Pop, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Maciejowie Starym - pan Robert Rzeźnik, nauczyciele, opiekunowie SKO z terenu gminy Wysokie - p. Bożena Reszka i pani Anna Oleszek Oszust, rodzice oraz uczniowie ze szkół biorących udział w konkursie. Nagrody dla zwycięzców, ufundowane przez Spółdzielczy Bank Powiatowy w Piaskach, wręczyła Dyrektor Oddziału  Wysokie pani Małgorzata Majkut. Pani Dyrektor podziękowała uczniom za udział w konkursie oraz za wspaniałe gospodarowanie swoimi oszczędnościami. Natomiast Dyrektor Szkoły Podstawowej w Maciejowie Starym pan  Robert Rzeźnik zwrócił uwagę, na rolę szkoły w przyzwyczajaniu uczniów do korzystania z usług bankowych i przygotowaniu ich do zarządzania osobistymi finansami.
         Wszystkim laureatom konkursu gratulujemy. Gościom,  nauczycielom i opiekunom  składamy serdeczne podziękowanie za udział. Sponsorowi SBP Piaski dziękujemy za ufundowanie nagród.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

ZWYCIĘŻYLIŚMY!!!!!!!!

24.06.2022
W minionym już roku szkolnym 2021/22 SKO działające w naszej szkole uczestniczyło w konkursie Programu edukacyjnego TalentowiSKO pt: ,,Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”. Była to już IX edycja tegoż konkursu. Działania konkursowe dotyczyły tematu oszczędzania w połączeniu z dbaniem o środowisko naturalne. Miło mi zakomunikować, że ,,nasze” SKO zdobyło II miejsce (I miejsca nie przyznano w ogóle) w regionalnym konkursie w Lublinie (okręg lubelski-szkoły małe). W związku ze zdobytym miejscem, nasza szkoła otrzymała nagrodę pieniężną w wysokości 2300zł.
Więcej ZWYCIĘŻYLIŚMY!!!!!!!!