Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Wiechlicach
Podsumowanie I półrocza w naszej szkole/ Rywalizacja międzyklasowa

Podsumowanie I półrocza w naszej szkole/ Rywalizacja międzyklasowa

Warszawa 15.02.2015

Podczas apelu zostały rozdane dyplomy za Rywalizację międzyklasową- w tym roku wyróżniła się we wzorowym oszczędzniu klasa II a i VI b.

Dnia 10 lutego 2015 r. odbył się uroczysty apel podsumowujący pracę szkoły w I semestrze 2014/2015. Zaproszeni goście i wszyscy uczniowie obejrzeli prezentację multimedialną, z której mogli dowiedzieć się lub przypomnieć sobie jakie są główne cele szkolnych programów m.in. Szkolnego Programu Wychowawczego, Szkolnego Programu Profilaktyki, Programu Szkoły Promującej Zdrowie. W trakcie prezentacji  pani dyrektor Irena Esmund wymieniła najważniejsze osiągnięcia oraz wydarzenia z I semestru, przedstawiła uczniów, którzy odnieśli znaczące sukcesy sportowe, artystyczne oraz tych, którzy wyróżnili się w nauce. Podsumowaniem sukcesów było wręczenie Dyplomów Wzorowego Ucznia oraz nagród otrzymanych w konkursach, które odbyły się w I semestrze 2014/2015 roku szkolnego. 

Apel podsumowujący pracę szkoły w I semestrze 2014/2015 zakończyli uczniowie klasy III, dedykując zaproszonym gościom, rodzicom, nauczycielom oraz uczniom piosenkę pt. „Niespodzianka”.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Skarbonki w prezencie rozdajemy, bo oszczędność promujemy" - Harcerz jest oszczędny i ofiarny

10.12.2019
Wdaniach 6-7 grudnia aż 148 zuchów, harcerzy i instruktorów ze szczepu Memoria, który działa przy naszej placówce, wzięło udział w VII Biwaku Mikołajkowym, pod hasłem „Memoria Express”. Jak co roku, grzeczne dzieci odwiedził św. Mikołaj, który sowicie obdarował młodych ludzi podarkami, wśród których znajdowała się skarbonka na oszczędności, gdyż jak mówi jeden z punktów prawa harcerskiego „Harcerz jest oszczędny i ofiarny”.
Więcej Skarbonki  w prezencie rozdajemy, bo oszczędność promujemy" - Harcerz jest oszczędny i ofiarny