Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa im.Tadeusza Kościuszki w Leśniowicach
Podsumowanie działalności SKO 2013/2014!

Podsumowanie działalności SKO 2013/2014!

Warszawa 02.05.2014

W roku szkolnym 2013/14 do SKO przystąpiło 30 uczniów, którzy zgromadzili kwotę 5000zł na wspólnej książeczce. Większość członków pieniądze ze swoich indywidualnych książeczek przeznacza na wycieczki szkolne organizowane przez wychowawców. Odbędą się one w maju, czerwcu i lipcu.

Przez cały rok prowadziliśmy kronikę SKO. Wzięliśmy udział w trzech konkursach dotyczących oszczędzania. Przeprowadziliśmy kilka akcji charytatywnych, aukcji i loterię fantową, wzięliśmy udział w ognisku integracyjnym, przedstawieniu, które obejrzeli nie tylko nasi uczniowie, ale także uczniowie ze szkoły w Sielcu. W przyszłym roku planujemy kontynuację oszczędzania. Już mamy pomysły na nowe działania!

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Wycieczka z SKO w tle

21.03.2023
Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. św. Stanisława Kostki w Trzebosi 20 marca wybrali się na wyjątkową wycieczkę. Najpierw w Gminnym Ośrodku Kultury w Żołyni obejrzeli film Clifford. Wielki czerwony pies, następnie odwiedzili zespół pałacowy w Julinie, w którym znajduje się przepiękny Pałacyk Myśliwski Potockich. Nie lada atrakcją okazało się również ognisko i wspólne grillowanie. To był dzień pełen wrażeń i z pewnością na długo pozostanie w pamięci naszych uczniów.
Więcej Wycieczka z SKO w tle

Rymowanka o oszczędzaniu

20.03.2023
Opiekun SKO zorganizował konkurs na najciekawszą rymowankę o oszczędzaniu. Do organizatora wpłynęło kilka prac.
Więcej Rymowanka o oszczędzaniu