Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Sułowie im. Juliusza Słowackiego
Podsumowanie akcji "Zbiórka zakrętek"

Podsumowanie akcji "Zbiórka zakrętek"

Warszawa 30.04.2015

Zakończona została zbiórka zakrętek, której dochód w całości został przeznaczony na leczenie uczennicy naszej szkoły - Amelki.

W listopadzie ubiegłego roku zakończyliśmy I etap zbiórki zakrętek. Wówczas udało nam się zebrać 560zł. Podczas II etapu zebraliśmy 320kg plastikowych nakrętek za które uzyskaliśmy 320zł. W sumie w ciągu tego roku szkolnego zebraliśmy 880zł. Całą kwotę SKO przeznacza na leczenie chorej uczennicy naszej szkoły. Wierzymy, że nasza akcja przyśpieszy powrót do zdrowia Amelki. 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

MikołajkowiSKO

07.12.2019
Podczas akcji mikołajkowej sprzedawane były również kartki konkursowe.
Więcej MikołajkowiSKO

MikołajkowiSKO

07.12.2019
6 grudnia odbył się u nas MIKOŁAJKOWY KIERMASZ CIASTECZEK Kiermasz trwał cały dzień i był oblegany na każdej przerwie. Z cała pewnością każdy znalazł coś słodkiego. Zysk ze sprzedaży ciasteczek zasilił konto SKO .
Więcej MikołajkowiSKO

Zbiórka publiczna SZLACHETNA PACZKA z SKO

07.12.2019
W dniu dzisiejszym w naszej szkole odbyła się zbiórka pieniędzy na Szlachetną Paczkę na terenie Gminy Wąsewo. Celem akcji jest wsparcie mieszkańców, którzy nie mają możliwości normalnego funkcjonowania.
Więcej Zbiórka publiczna SZLACHETNA PACZKA z SKO

Ruszyła akcja Ministerstwa Edukacji Narodowej #Razem Na Święta.

07.12.2019
W ubiegłym roku w przedsięwzięcie włączyli się uczniowie i nauczyciele z ponad 6 tys. placówek. Organizowali oni zbiórki darów dla potrzebujących, pomagali seniorom w przedświątecznych porządkach, odwiedzali osoby chore i samotne. W tym roku i my postanowiliśmy dołączyć do tej akcji. Minister Edukacji Narodowej Dariusz Piontkowski zapozna się z działaniami prowadzonymi przez szkoły, przedszkola i placówki oświatowe w okresie przedświątecznym.
Więcej Ruszyła akcja Ministerstwa Edukacji Narodowej #Razem Na Święta.