Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Kuczynie
Podsumowanie akcji charytatywnej na rzecz Fundacji,, Pomóż Im"

Podsumowanie akcji charytatywnej na rzecz Fundacji,, Pomóż Im"

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Kuczynie
Warszawa 11.12.2016

Rozpoczęta 21 listopada 2016 roku akcja zbierania funduszy na rzecz podopiecznych BIAŁOSTOCKIEJ ,,FUNDACJI ,,POMÓŻ IM" została zakończona.

11 grudnia 2016 r. zakończyliśmy trwającą od 21 listopada zbiórkę pieniędzy dla ciężko chorych dzieci z naszego województwa. Na terenie szkoły zebrano 260 złotych, za makulaturę uzyskano 75 złotych, z kwesty przed kościołem 1515 złotych. Łączna kwota to 1850 złotych. Cieszy nas, że w porównaniu z ubiegłym rokiem przekazaliśmy Fundacji o 450 złotych więcej. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za każdą ofiarowaną na ten cel kwotę.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Brawo Lenka!

18.11.2019
Lenka z czwartej klasy pomogła osobom, które chorują na nowotwory.
Więcej Brawo Lenka!

Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

18.11.2019
Historia żyje w piosence” – taki właśnie tytuł nosił tegoroczny montaż słowno – muzyczny przygotowany i zaprezentowany przez zuchów i harcerzy z działającego przy naszej szkole 2.Szczepu Harcerskiego "MEMORIA". Cała zgromadzona publiczność, w tym przedstawiciele Sybiraków, władz wojewódzkich, powiatowych i  lokalnych, a także przedstawiciele działających na terenie sołectwa i sąsiednich miejscowości organizacji pozarządowych, rodzice i cała społeczność szkolna miała możliwość przenieść się w czasy, gdy mieszkańcy stolicy – poza bronią i podstępem - walczyli z Niemcami także dowcipem i piosenką, choć narażali się tym na surowe kary, a często także na śmierć.
Więcej Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

Finał Kasztanobrania

18.11.2019
Od około miesiąca uczniowie naszej szkoly brali udział w Kasztanobraniu. Udalo nam sie zebrać okolo 400kg kasztanów, które w ubiegły piątek 8 listopada zostały przekazane Kołu Łowieckiemu "Darz Bór".
Więcej Finał Kasztanobrania