Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół nr 3
Poczta walentynkowa

Poczta walentynkowa

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół nr 3
Warszawa 08.03.2016

Poczta walentynkowa

W naszej szkole w dniu 12.02.2016 z okazji Święta Walentynek uczniowie uruchomili pocztę walentynkową. Polegała ona na roznoszeniu przez uczniów z gimnazjum listów. Listy te docierały do adresatów z różnych klas, oczywiście treść listów była nieznana przez naszych przysłowiowych walentynkowych ,,listonoszy". Zabawa była przednia. Śmiechu oraz zdziwionych min nie było końca.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

POZNAJ POLSKĘ

23.05.2023
W dniu 22 maja 2023r. uczniowie klas I-VII pod opieką pani dyrektor i wychowawców wyruszyli na wycieczkę do Kopalni Soli „Wieliczka” - jednej z największych atrakcji turystycznych w Polsce, najstarszego polskiego przedsiębiorstwa, które powstało w1250 roku. Wyjazd odbył się w ramach programu "POZNAJ POLSKĘ" finansowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowe.
Więcej POZNAJ  POLSKĘ

Kto o zdrowie dba ten często w piłkę gra.

19.05.2023
Dnia 12.05.2023r. na kompleksie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wodzisławiu obył się GMINNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ ROCZNIK 2010 I MŁODSI O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WODZISŁAW. Organizatorem była Szkoła Podstawowa im. Jednostki Ziemi Kieleckiej w Mierzawie oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wodzisławiu. Finanse na nagrody dla uczniów pozyskano od Komisji ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Wodzisławiu.
Więcej Kto o zdrowie dba ten często w piłkę gra.