Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Siemiechowie
Pobyt w Parku Wodnym w Tarnowie

Pobyt w Parku Wodnym w Tarnowie

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Siemiechowie
Warszawa 07.02.2014

W dniu 23 stycznia 2014 r.członkowie SKO naszej szkoły gościli w Parku Wodnym w Tarnowie. Wycieczka został zorganizowana z inicjatywy nauczycieli wychowania fizycznego. Celem wyjazdu było propagowanie wśród dzieci i młodzieży zdrowego stylu życia i zachęcenie ich do czynnego uprawiania sportu.

Pod czujnym okiem nauczycieli pływania oraz ratowników, którzy przypomnieli wszystkim zasady korzystania z pływalni, uczniowie mogli przez dwie godziny korzystać z atrakcji parku wodnego, nabyć lub usprawnić umiejętność pływania. Zajęcia z instruktorem pływania obejmowały podstawowe ćwiczenia w basenie oraz gry i zabawy wodne. Ponadto uczniowie chętnie korzystali z takich atrakcji, jak zjeżdżalnia rurowa, zjeżdżalnia rodzinna czy jacuzzi. Podczas wodnych zajęć czas upłynął szybko i przyjemnie. Nasi uczniowie coraz lepiej i pewniej czują się w wodzie.

Po zajęciach wszyscy bardzo zmęczeni, ale przede wszystkim zadowoleni wrócili do Siemiechowa. W drodze powrotnej uczniowie zaplanowali już kolejny wyjazd na basen. 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Brawo Lenka!

18.11.2019
Lenka z czwartej klasy pomogła osobom, które chorują na nowotwory.
Więcej Brawo Lenka!

Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

18.11.2019
Historia żyje w piosence” – taki właśnie tytuł nosił tegoroczny montaż słowno – muzyczny przygotowany i zaprezentowany przez zuchów i harcerzy z działającego przy naszej szkole 2.Szczepu Harcerskiego "MEMORIA". Cała zgromadzona publiczność, w tym przedstawiciele Sybiraków, władz wojewódzkich, powiatowych i  lokalnych, a także przedstawiciele działających na terenie sołectwa i sąsiednich miejscowości organizacji pozarządowych, rodzice i cała społeczność szkolna miała możliwość przenieść się w czasy, gdy mieszkańcy stolicy – poza bronią i podstępem - walczyli z Niemcami także dowcipem i piosenką, choć narażali się tym na surowe kary, a często także na śmierć.
Więcej Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

Finał Kasztanobrania

18.11.2019
Od około miesiąca uczniowie naszej szkoly brali udział w Kasztanobraniu. Udalo nam sie zebrać okolo 400kg kasztanów, które w ubiegły piątek 8 listopada zostały przekazane Kołu Łowieckiemu "Darz Bór".
Więcej Finał Kasztanobrania