Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie
Piknik integracyjny

Piknik integracyjny

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie
Warszawa 01.11.2014

Integracja uczniów klas V

W piątek 19 września uczniowie klas piątych udali się po lekcjach do Starych Bud. Tam na terenie byłej szkoły uczestniczyli w pikniku zorganizowanym przez rodziców i wychowawców klas- p. M. Ptaszek i p. A. Pytkowską.

Pierwsza część spotkania miała charakter patriotyczny. Uczniowie wzięli udział w apelu poświęconym poległym w bitwie nad Bzurą we wrześniu 1939r. Na cmentarzu wojskowym znajdującym się w sąsiedztwie byłej szkoły recytowali wiersze o tematyce wojennej oraz zapalili znicze. Pamięć ofiar uczcili minutą ciszy.

Następnie uczniowie uczestniczyli w zabawach i grach sportowych. Największym powodzeniem cieszył się bieg ze zmianą „gatek”. Dostarczył wielu wrażeń , ponieważ była to rywalizacja międzyklasowa, w której uczestniczyły także przybyłe na imprezę mamy. Było bardzo wesoło.

Po wyczerpujących zawodach i zabawach dzieci posiliły się kiełbaską z grilla oraz słodkimi pysznościami przygotowanymi przez rodziców. Po krótkim odpoczynku wszyscy znowu ruszyli do zabawy.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Najlepsi w kraju!!!

18.11.2020
W VII edycji konkursu organizowanego przez Grupę BPS w ramach programu edukacyjnego TALENTOWISKO "Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym" nasza szkoła zajęła I miejsce.
Więcej Najlepsi w kraju!!!

Konkurs SKO

18.11.2020
Szkolna Kasa Oszczędności w naszej szkole pod nazwą "Grosik" zachęca wszystkich do wymyślenia logo SKO.
Więcej Konkurs SKO