Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Woli Dereźniańskiej
,,Pierwszy Dzień Wiosny"

,,Pierwszy Dzień Wiosny"

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Woli Dereźniańskiej
Warszawa 07.04.2014

Dnia 21 marca tradycyjnie, jak co roku w naszej szkole obchodziliśmy Pierwszy Dzień Wiosny, czyli pożegnanie zimy.

W tym dniu odbyły się tylko trzy pierwsze lekcje a po nich odbył się konkurs talentów i teleturniej ,,Kocham Cię Szkoło”. Wszyscy mogliśmy podziwiać występy utalentowanych uczniów naszej szkoły. Zachwyciły nas zarówno umiejętności taneczne, jak i wokalne, plastyczne oraz wiedza zaprezentowana przez dzieci. Występy uczniów oceniała komisja wywołana z pośród nauczycieli pracujących w naszej szkole. Występy zostały nagrodzone.
Na koniec wszyscy udaliśmy się na boisko szkolne w celu pożegnania zimy poprzez spalenie Marzanny.

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Brawo Lenka!

18.11.2019
Lenka z czwartej klasy pomogła osobom, które chorują na nowotwory.
Więcej Brawo Lenka!

Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

18.11.2019
Historia żyje w piosence” – taki właśnie tytuł nosił tegoroczny montaż słowno – muzyczny przygotowany i zaprezentowany przez zuchów i harcerzy z działającego przy naszej szkole 2.Szczepu Harcerskiego "MEMORIA". Cała zgromadzona publiczność, w tym przedstawiciele Sybiraków, władz wojewódzkich, powiatowych i  lokalnych, a także przedstawiciele działających na terenie sołectwa i sąsiednich miejscowości organizacji pozarządowych, rodzice i cała społeczność szkolna miała możliwość przenieść się w czasy, gdy mieszkańcy stolicy – poza bronią i podstępem - walczyli z Niemcami także dowcipem i piosenką, choć narażali się tym na surowe kary, a często także na śmierć.
Więcej Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

Finał Kasztanobrania

18.11.2019
Od około miesiąca uczniowie naszej szkoly brali udział w Kasztanobraniu. Udalo nam sie zebrać okolo 400kg kasztanów, które w ubiegły piątek 8 listopada zostały przekazane Kołu Łowieckiemu "Darz Bór".
Więcej Finał Kasztanobrania