Powrót do BlogowiSKO Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brześciu
Pierwszaki już w SKO

Pierwszaki już w SKO

Warszawa 30.09.2022

Wiewiórka do SKO zaprasza, bo oszczędności w BS procentują i wszyscy na tym zyskują.

 23 września 2022 roku naszą szkołę odwiedził  pan Łukasz Sowula - prezes Banku Spółdzielczego w Wodzisławiu, który został zaproszony na uroczystość przyjęcia uczniów klasy I oraz jednej uczennicy  z  klasy VI do Szkolnej Kasy Oszczędności. Po serdecznym powitaniu naszego gościa przez opiekunkę SKO panią Dorotę Kowal, uczniowie klasy III zaprezentowali  ciekawe przedstawienie uczące oszczędzania. Zachęcali do oszczędzania wody, energii elektrycznej oraz pieniążków, które warto wpłacać do SKO Banku Spółdzielczego, a jednocześnie odradzali na oszczędzaniu widoku w szkole oraz w  nauce. Świetnie przygotowani mali aktorzy zostali nagrodzeni brawami publiczności.
  Po tym wymownym przedstawieniu  uczniowie klasy I zostali uroczyście przyjęci do grona członków  Szkolnej Kasy Oszczędności. Na zachętę otrzymali książeczki SKO z niespodzianką – wkładem dziesięciozłotowym na dobry początek oraz upominki ufundowane przez Bank Spółdzielczy w Wodzisławiu.
Pan prezes Banku Spółdzielczego w Wodzisławiu korzystając z okazji zachęcił wszystkich uczniów do aktywnego oszczędzania w SKO oraz życzył sukcesów w licznych konkursach, a przede wszystkim  w konkursie „Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

LUTY

31.01.2023
W miesiącu lutym 2023r. odbędzie się konkurs literacko-muzyczny pt: ,,Wierszyk lub rymowanka o SKO do znanej melodii"
Więcej LUTY

Świąteczne Mikołaje, Skrzaty i Krasnale.

30.01.2023
Gminna biblioteka Publiczna w Wodzisławiu zorganizowała konkurs dla dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych z naszej gminy Spośród 46 prac komisja konkursowa wyłoniła 8 najciekawszych. Wśród nich znalazła się praca naszej uczennicy -Nikoli Gibas. Otrzymała ona pamiątkowy dyplom i nagrody rzeczowe. Za największą liczbę polubień i komentarzy w głosowaniu internetowym nagrodę otrzymał również uczeń naszej szkoły - Emil Łobodziński, który również otrzymał z rąk burmistrza Miasta i Gminy Wodzisław p. Dominika Łukasika pamiątkowy dyplom i nagrody rzeczowe.
Więcej Świąteczne Mikołaje, Skrzaty i Krasnale.