Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
Październik miesiącem oszczędzania!!!

Październik miesiącem oszczędzania!!!

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
Warszawa 20.10.2014

Zbieramy zakrętki dla Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie

Cześć! A niech powstrzyma lis Sadełko! A niech mi  Koszałek Opałek zabroni! Co mi tam …Nasza Pani mi pozwoliła i opowiem teraz o wspaniałych serduszkach moich kochanych dzieciaków. Pewnie wszyscy wiedzą, że w październiku przypominamy wszystkim o oszczędzaniu, oszczędzaniu WSZYSTKIEGO! W naszej szkole od wielu lat zbieramy zakrętki dla hospicjum w Lublinie. Popatrzcie tylko na zdjęcia! Taka mała szkoła, a tyle worków udało się zebrać! Tak.. wiem, że kochani rodzice pomagają. Nie zapomniałem o nich. Wiem, że i sąsiedzi zbierają, a potem przekazują dzieciakom do szkoły. Jak małe, pracowite mróweczki zbiera ten nasz sprytny ludek z Lisiowólki! Serce rośni, a dusza pełna szczęścia, gdy widzę te starania.

Pewnego, słonecznego dnia zajechał pod naszą szkołę bus z hospicjum. Dzieciaki zaniosły wszystkie worki, a pan pięknie podziękował. Dostaliśmy nowe worki, bo dalej będziemy zbierać i pomagać.

Kocham te moje dobre dzieciaki!

Zaskórniaczek

 

Wspaniałe zdjęcia z całej zbiórki do obejrzenia na WWW.pracowityiuczciwyzaskórniaczek.pl.

 

"Wszelkie prawa zastrzeżone, publikacja i rozpowszechnianie bez zgody autorów zabronione. Kopiowanie i ściąganie pomysłów – surowo zabronione. Wszystkie pomysły, nazwy, sformułowania i styl są własnością Zaskórniaczka!!!” 

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Stop przemocy

14.06.2021
W dniach 4 -7 maja 2021r. w naszej szkole miała miejsce akcja profilaktyczna „Stop przemocy w świecie wirtualnym i realnym”.
Więcej Stop przemocy

Góra Grosza

12.06.2021
Jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie.
Więcej Góra Grosza