Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Sułowie im. Juliusza Słowackiego
Pasowanie uczniów klas pierwszych.

Pasowanie uczniów klas pierwszych.

Warszawa 12.01.2017

11 października 2016 r do braci uczniowskiej zostali włączeni nowi uczniowie z klasy pierwszej.

Uroczyste pasowanie rozpoczęło się od programu artystycznego. Pierwszoklasiści mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności recytatorskie, wokalne, popisali się też wiedzą z zakresu bezpieczeństwa. Zdali również egzamin, który pokazał jak wielu rzeczy nauczyli się w ciągu krótkiego pobytu w szkole. Po części artystycznej uczniowie złożyli ślubowanie na sztandar szkoły, a dyrektor  Wiesław Mulik symbolicznym piórem dokonał pasowania każdego pierwszaka, a następnie wręczył im pamiątkowe dyplomy. Natomiast rodzice przygotowali dla swoich pociech wypełnione po brzegi rogi obfitości. Uroczystość przygotowała wychowawczyni klasy Elżbieta Milian przy współpracy z Samorządem Uczniowskim.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

MikołajkowiSKO

07.12.2019
Podczas akcji mikołajkowej sprzedawane były również kartki konkursowe.
Więcej MikołajkowiSKO

MikołajkowiSKO

07.12.2019
6 grudnia odbył się u nas MIKOŁAJKOWY KIERMASZ CIASTECZEK Kiermasz trwał cały dzień i był oblegany na każdej przerwie. Z cała pewnością każdy znalazł coś słodkiego. Zysk ze sprzedaży ciasteczek zasilił konto SKO .
Więcej MikołajkowiSKO

Zbiórka publiczna SZLACHETNA PACZKA z SKO

07.12.2019
W dniu dzisiejszym w naszej szkole odbyła się zbiórka pieniędzy na Szlachetną Paczkę na terenie Gminy Wąsewo. Celem akcji jest wsparcie mieszkańców, którzy nie mają możliwości normalnego funkcjonowania.
Więcej Zbiórka publiczna SZLACHETNA PACZKA z SKO

Ruszyła akcja Ministerstwa Edukacji Narodowej #Razem Na Święta.

07.12.2019
W ubiegłym roku w przedsięwzięcie włączyli się uczniowie i nauczyciele z ponad 6 tys. placówek. Organizowali oni zbiórki darów dla potrzebujących, pomagali seniorom w przedświątecznych porządkach, odwiedzali osoby chore i samotne. W tym roku i my postanowiliśmy dołączyć do tej akcji. Minister Edukacji Narodowej Dariusz Piontkowski zapozna się z działaniami prowadzonymi przez szkoły, przedszkola i placówki oświatowe w okresie przedświątecznym.
Więcej Ruszyła akcja Ministerstwa Edukacji Narodowej #Razem Na Święta.