Powrót do BlogowiSKO Szkoła Filialna w Sieroniowicach
Nasze  TalentowiSKO ...

Nasze TalentowiSKO ...

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Filialna w Sieroniowicach
Warszawa 08.11.2017

Łukasz Michalski - "motocrossowiec".

Przedstawiam wszystkim naszego pierwszoklasistę Łukasza, który czas wolny inwestuje w rozwój swojej największej pasji, jaką jest Motocross. Jego zamiłowanie do tego sportu trwa od 3 roku życia. Aktualnie startuje w barwach klubu Chechło Team. Jeździ na Ktm 50. Startuje w licznych zawodach w kategorii Kids 50 ( pojemność silnika 50). W swoim dorobku ma liczne puchary, medale i nagrody. Dzięki systematycznej pracy zasłużył na strój ze swoim nazwiskiem, który z dumą może prezentować podczas zawodów. Mamy nadzieję, że wkrótce usłyszy o nim cała Polska. My mu kibicujemy.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Europejskie Dni Kodowania

23.10.2019
W dniach 5-20 października trwały Europejskie Dni Kodowania. Pamiętaliśmy o nich i wykonaliśmy pracę związane z odpowiednim kodowaniem.
Więcej Europejskie Dni Kodowania

Matematycznie zakręceni przedstawiamy „SZALONE LICZBY”

23.10.2019
Matematyka „królowa nauk” kojarzy się uczniom z trudnymi i żmudnymi działaniami, złożonymi zadaniami tekstowymi. Aby ocieplić wizerunek tej pięknej, ale przez wielu znienawidzonej nauki, SKO-wicze klas Vb i VII wzięli udział w projekcie, którego celem było pokazanie piękna oraz interesujących własności nietypowych liczb.
Więcej Matematycznie zakręceni przedstawiamy „SZALONE LICZBY”