Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Węgleszynie
Oszczędzanie i profilaktyka z Bankiem Spółdzielczym

Oszczędzanie i profilaktyka z Bankiem Spółdzielczym

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Węgleszynie
Warszawa 25.04.2014

Już tradycją stały się nasze coroczne bezpłatne wyjazdy na basen NEMO we Włoszczowie.

W tym roku również dzięki naszemu wspaniałemu sponsorowi Bankowi Spółdzielczemu w Oksie zabraliśmy grupę 105 uczniów naszej szkoły na basen. Pojechaliśmy w dwóch grupach wiekowych, tak aby wszyscy aktywni członkowie SKO mogli odebrać swoją nagrodę za oszczędzanie.

 Wyjazdy takie są dużą atrakcją dla naszych dzieci, są alternatywną formą spędzania wolnego czasu, służą zdrowiu i pozwalają uczyć się nowych umiejętności, rozwijają uczniów fizycznie.

Za stałą współpracę dziękujemy Bankowi Spółdzielczemu – uczniowie, opiekunowie SKO oraz rodzice.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Jestem superkonsumentem i swoje prawa znam!

19.11.2019
W ramach edukacji ekonomicznej, która jest jednym z priorytetowych zadań MEN na obecny rok szkolny, w klasie IV b przeprowadzono lekcję wychowawczą pt „Reklamacji nie udziela się... ?”. Podczas zajęć wyjaśniono i przedyskutowano takie pojęcia jak konsument, zakupy, reklama, reklamacja, oszczędzanie, sortowanie śmieci, dbanie o ekologię itp. Kwestie wydawało by się proste, a jednak zupełnie nowe dla niektórych czwartoklasistów.
Więcej Jestem superkonsumentem i swoje prawa znam!

Brawo Lenka!

18.11.2019
Lenka z czwartej klasy pomogła osobom, które chorują na nowotwory.
Więcej Brawo Lenka!

Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

18.11.2019
Historia żyje w piosence” – taki właśnie tytuł nosił tegoroczny montaż słowno – muzyczny przygotowany i zaprezentowany przez zuchów i harcerzy z działającego przy naszej szkole 2.Szczepu Harcerskiego "MEMORIA". Cała zgromadzona publiczność, w tym przedstawiciele Sybiraków, władz wojewódzkich, powiatowych i  lokalnych, a także przedstawiciele działających na terenie sołectwa i sąsiednich miejscowości organizacji pozarządowych, rodzice i cała społeczność szkolna miała możliwość przenieść się w czasy, gdy mieszkańcy stolicy – poza bronią i podstępem - walczyli z Niemcami także dowcipem i piosenką, choć narażali się tym na surowe kary, a często także na śmierć.
Więcej Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

Finał Kasztanobrania

18.11.2019
Od około miesiąca uczniowie naszej szkoly brali udział w Kasztanobraniu. Udalo nam sie zebrać okolo 400kg kasztanów, które w ubiegły piątek 8 listopada zostały przekazane Kołu Łowieckiemu "Darz Bór".
Więcej Finał Kasztanobrania