Powrót do BlogowiSKO Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Lubczy
OGÓLNOPOLSKI TEST ORTOGRAFICZNY część I

OGÓLNOPOLSKI TEST ORTOGRAFICZNY część I

Warszawa 27.10.2015

W dniu 23 października 2015 roku w Samorządowej Szkole Podstawowej w Lubczy odbył się Ogólnopolski Test Ortograficzny, którego organizatorem jest Centrum Edukacji Szkolnej.

W naszej szkole uczniowie bardzo chętnie przystępują do różnego rodzaju konkursów, czego dowodem był udział w Ogólnopolskim Teście Ortograficznym, w którym wzięło udział 8 uczniów, w tym 2 uczennice z klasy II – Anna Zarzycka i Dominika Witas (młodsza grupa wiekowa) i 6 uczniów z klas IV-VI: Michał Wasik z klasy IV, Wiktoria Mazur i Arkadiusz Kowal z klasy V oraz Weronika Kilian, Diana Tabiszewska, Natalia Tabiszewska z klasy VI.

Patronat nad przeprowadzeniem testu objęła nauczycielka języka polskiego pani Barbara Lis i opiekun SKO  pani Małgorzata Skowron - Gałczyńska. Test zawierał 26 zadań, w których prawidłowa mogła być jedna, dwie, trzy, bądź cztery odpowiedzi. 

Wszyscy uczestnicy testu z wielką niecierpliwością będą oczekiwać na podsumowanie i ogłoszenie wyników. Trzymamy kciuki i życzymy uczestnikom wielu sukcesów. Powodzenia!

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Jestem superkonsumentem i swoje prawa znam!

19.11.2019
W ramach edukacji ekonomicznej, która jest jednym z priorytetowych zadań MEN na obecny rok szkolny, w klasie IV b przeprowadzono lekcję wychowawczą pt „Reklamacji nie udziela się... ?”. Podczas zajęć wyjaśniono i przedyskutowano takie pojęcia jak konsument, zakupy, reklama, reklamacja, oszczędzanie, sortowanie śmieci, dbanie o ekologię itp. Kwestie wydawało by się proste, a jednak zupełnie nowe dla niektórych czwartoklasistów.
Więcej Jestem superkonsumentem i swoje prawa znam!

Brawo Lenka!

18.11.2019
Lenka z czwartej klasy pomogła osobom, które chorują na nowotwory.
Więcej Brawo Lenka!