Powrót do BlogowiSKO Szkoła Filialna w Sieroniowicach
Odwiedził nas dostojny gość - Święty Mikołaj.

Odwiedził nas dostojny gość - Święty Mikołaj.

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Filialna w Sieroniowicach
Warszawa 07.12.2013

Cały rok czekaliśmy na to spotkanie.

6 grudnia odwiedził nas długo wyczekiwany gość – Święty Mikołaj. Powitaliśmy go wierszem i piosenką. Następnie otrzymaliśmy prezenty – paczki dla każdego dziecka oraz klocki Cliks do wspólnej zabawy podczas przerw. Aleksander Gralka przygotował niespodziankę dla Mikołaja – laurkę, która wywołała u naszego gościa wielką radość. Na zakończenie tych niesamowitych chwil poprosiliśmy Świętego Mikołaja do wspólnego zdjęcia. Następnie podziękowaliśmy za przybycie, dobre słowo i podarunki. Na następne spotkanie umówiliśmy się za rok. Dziękujemy!!!

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

„Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF”

21.11.2019
20 listopada to wyjątkowy dzień – rocznica uchwalenia Konwencji o prawach dziecka. Jest to moment, w którym uwaga wszystkich kierowana jest na dzieci i ich prawa. W tym roku mija dokładnie 30 lat od uchwalenia najważniejszego dokumentu stanowiącego o prawach najmłodszych.
Więcej „Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF”

Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach

21.11.2019
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej w ramach akcji EDWARD (Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach) przeprowadzili wspólnie z uczniami Szkoły Podstawowej w Jelonkach działania profilaktyczne.
Więcej Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach