Powrót do BlogowiSKO Szkoła Filialna w Sieroniowicach
"Od września my tu rządzimy!"

"Od września my tu rządzimy!"

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Filialna w Sieroniowicach
Warszawa 04.06.2014

Uroczyste pożegnanie uczniów klasy III.

4 czerwca uroczyście pożegnaliśmy uczniów klasy III – Natalkę, Jonasa, Dominika, Olivera i Szymona. Był to nasz ostatni wspólny występ. Trzecioklasiści od września będą uczyli się w klasie czwartej w szkole w Jaryszowie. Pożegnaliśmy się wierszem i piosenką. Podziękowaliśmy sobie, nauczycielom i rodzicom za trzy wspólnie spędzone lata. Najstarszych uczniów szkoły pożegnali ich młodsi koledzy. Były drobne upominki i wspólne zdjęcia. Na zakończenie udaliśmy się na słodki poczęstunek przygotowany przez nasze niezawodne mamy. Nie zabrakło również łez i wspomnień.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Europejskie Dni Kodowania

23.10.2019
W dniach 5-20 października trwały Europejskie Dni Kodowania. Pamiętaliśmy o nich i wykonaliśmy pracę związane z odpowiednim kodowaniem.
Więcej Europejskie Dni Kodowania

Matematycznie zakręceni przedstawiamy „SZALONE LICZBY”

23.10.2019
Matematyka „królowa nauk” kojarzy się uczniom z trudnymi i żmudnymi działaniami, złożonymi zadaniami tekstowymi. Aby ocieplić wizerunek tej pięknej, ale przez wielu znienawidzonej nauki, SKO-wicze klas Vb i VII wzięli udział w projekcie, którego celem było pokazanie piękna oraz interesujących własności nietypowych liczb.
Więcej Matematycznie zakręceni przedstawiamy „SZALONE LICZBY”