Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Nałęczowie
O wodę dbamy, więc ją oszczędzamy!

O wodę dbamy, więc ją oszczędzamy!

Warszawa 24.09.2016

Do wód!

22 września klasy I,II i IV uczestniczyły w wycieczce do Zakładu Produkcyjnego Sp. z o.o. Nałęczowianka w pobliskiej Bochotnicy. Podczas spotkania z pracownikami wytwórni uczniowie mieli możliwość dowiedzieć się trochę więcej o wodzie , jej roli w przyrodzie i życiu każdego człowieka. Obejrzeli również krótką prezentację na temat bezpiecznego zachowania w czasie zwiedzania zakładu. Po prelekcji, ubrani w odzież ochronną ,wraz z opiekunami ,udali się do hali produkcyjnej , gdzie obserwowali proces „powstawania” popularnej wody i nabyli wielu ciekawych wiadomości o pracy w tym zakładzie . Znakomita większość dzieci była tam po raz pierwszy, a z relacji po wycieczce wiemy, że bardzo im się podobało. Na pamiątkę spotkania każdy uczeń został obdarowany odblaskowym króliczkiem , a także smakowitymi owocami i , oczywiście, butelką wody.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Czy warto mieć osobiste konto bankowe? – nad tym problemem łamała sobie siódma klasa głowę.

12.11.2019
Klasa VII uczestniczyła w warsztatach, które miały uświadomić uczniom, jak różne są kryteria , którymi posługujemy się przy wyborze kont osobistych oraz jakie korzyści czerpiemy z posiadania konta bankowego, a jakie są tego minusy. Oprócz pogadanki na temat różnych produktów bankowych, uczniowie pracując w grupach, metodą burzy mózgów starali się dyskutować nad zaletami i wadami posiadania konta bankowego.
Więcej Czy warto mieć osobiste konto bankowe? – nad tym  problemem  łamała sobie siódma klasa głowę.

Wymień się - akcja ekologiczna

11.11.2019
W dniach 21-25.10.2019r. w naszej szkole odbyła się akcja Wymień się. Miała ona na celu danie drugiego życia niepotrzebnym przedmiotom.
Więcej Wymień się - akcja ekologiczna