Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa im. Ewy Szelburg - Zarembiny w Drzewcach
O DZIEWCZYNKACH, NAUCZYCIELKACH I ŻEŃSKIEJ CZĘŚCI

O DZIEWCZYNKACH, NAUCZYCIELKACH I ŻEŃSKIEJ CZĘŚCI

Warszawa 01.06.2020

personelu nie zapomnieli chłopcy z Samorządu Uczniowskiego

Jak co roku świętowaliśmy Dzień Kobiet. Męska część naszej społeczności  stanęła na wysokości zadania - podczas krótkiego apelu popisując się recytacją wierszy, do których dołączone były życzenia. Miłym akcentem  były wręczone przez najmłodszych chłopców przepięknie pachnące hiacynty. Było miło i sympatycznie.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

PAŹDZIERNIKOWY KONKURS PLASTYCZNY

23.09.2020
Zapraszamy wszystkich członków SKO z naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie plastycznym: ,,Dziś oszczędzam w SKO-jutro w Banku Spółdzielczym". Konkurs będzie trwał cały miesiąc październik 2020r. Format pracy i technika dowolna. Liczą się ciekawe pomysły.
Więcej PAŹDZIERNIKOWY KONKURS PLASTYCZNY

ROZPOCZYNAMY OSZCZĘDZANIE 2020/21

23.09.2020
W tym roku szkolnym zaczniemy oszczędzanie w nietypowy sposób. Nie będzie jak co rok apelu ogólnoszkolnego. Za to członkowie SKO z kl. III przygotowali i nagrali część artystyczną ukazującą sposoby oszczędzania, (nie tylko pieniędzy). Zapraszamy wszystkich do obejrzenia filmiku na stronie internetowej naszej szkoły. W tym roku szkolnym nie zabraknie też konkursów organizowanych przez Opiekuna SKO, no i oczywiście wspaniałych NAGRÓD. O poszczególnych konkursach informować będzie gazetka na holu szkolnym, zachęcamy do bieżącego śledzenia zmian na gazetce. Startujemy 1 października 2020r.
Więcej ROZPOCZYNAMY OSZCZĘDZANIE 2020/21