Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
Nowy konkurs SKO...

Nowy konkurs SKO...

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
Warszawa 09.03.2015

...prezentuje klasa 1.

Wita Was serdecznie najmilszy krasnoludek na Podlasiu- Zaskórniaczek!

Ale się moje dzieciaki rozkręciły! Chcecie wiedzieć co takiego zrobiły? Chętnie Wam o tym opowiem, ale nie zdradzę wszystkich szczgółów, bo nie zechcecie przeczytać mojej kroniki. Wprawdzie kolejkę do czytania zajął jako pierwszy Koszałek Opałek, ale on szybko czyta i na pewno do wakacji zdąży. 

Otóż moje pracowite dzieciaki rozkręcają nowy konkurs SKO. Pani wymyśliła taką nazwę, taką nazwę, że ostatnio nawet Pan Dyrektor Banku Spółdzielczego w Wohyniu stwierdził, że to najlepsza nazwa na nową lokatę! Hi, hi, hi...

Na lokatach to ja się nie znam tak dobrze jak Pan Dyrektor, ale na konkursach to i owszem...To jest najlepszy, wystrzałowy i niepowtarzalny konkurs! A co? Wiem co mówię, bo już 10 lat wspieram moje dzieciaki! 

Na uroczystym apelu prezentowała się klasa 1 i choć było ich tylko troje, to dzielnie zaprezentowali swoje zadanie. Zdradzę Wam w tajemnicy, że troszeczkę pomogła Pani Dorota, bo Gabryś zachorował! Pozdrawiamy Cię Gabryś! Wracaj prędko do zdrowia i do SKO!

Pozdrawiam wiosennie!

Zaskórniaczek!

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Szkolny Kluba Wolontariatu - pomoc Polakom na Kresach

20.10.2020
W październiku społeczność naszej szkoły wraz ze Szkolnym Klubem Wolontariatu jak co roku przyłączyła się do akcji „Święty Mikołaj z Polakami na Kresach” zorganizowanej przez Towarzystwo Patriotyczne KRESY w Częstochowie.
Więcej Szkolny Kluba Wolontariatu - pomoc Polakom na Kresach