Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
Nowy konkurs SKO...

Nowy konkurs SKO...

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
Warszawa 06.03.2015

...prezentuje klasa 3.

Witam, witam i o zdrowie pytam!

Czuję wiosnę, bo moja broda trochę pojaśniała. Czuję wiosnę, bo codziennie rano słyszę piękny śpiew ptaków. Z niecierpliwością czekam na spotkanie  z moją ulubioną rodziną kosów. Od kilku lat mieszkają na przyszkolnym bzie i zawsze opowiadam im o moich kochanych dzieciakach. Pewnie znowu nie uwierzą, gdy przekażę , że cała szkoła ćwiczy nowe hasła z ekonomii. Tym razem swoje talenty aktorskie prezentowała klasa 3. No powiem Wam w sekrecie, że nie poznałem Justynki! Przebrała się tak jakoś fajnie, że nie mogłem sie skupić. A to ci spryciara! Z moimi dzieciakami to nawet ekonomia ma wesołą twarz!

Pozdrawiam,

Zaskórniaczek

PS

Całe przedstawienie do obejrzenia na www.pracowityiuczciwyzakorniaczek.pl

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Szkolny Kluba Wolontariatu - pomoc Polakom na Kresach

20.10.2020
W październiku społeczność naszej szkoły wraz ze Szkolnym Klubem Wolontariatu jak co roku przyłączyła się do akcji „Święty Mikołaj z Polakami na Kresach” zorganizowanej przez Towarzystwo Patriotyczne KRESY w Częstochowie.
Więcej Szkolny Kluba Wolontariatu - pomoc Polakom na Kresach

Zdrowo jem, więcej wiem - sukces

18.10.2020
Uczniowie klas I-II ze Szkoły Podstawowej w Woźnikach - Ligota Woźnicka, uczęszczający na zajęcia świetlicowe, brali udział w projekcie "Zdrowo jem, więcej wiem", który jest objęty honorowym patronatem Pierwszej Damy, Agaty Kornahauser-Dudy.
Więcej Zdrowo jem, więcej wiem -  sukces