Powrót do BlogowiSKO Szkoła Filialna w Sieroniowicach
Nowi eskaowicze ... zasilają nasze szeregi.

Nowi eskaowicze ... zasilają nasze szeregi.

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Filialna w Sieroniowicach
Warszawa 03.11.2014

Wszyscy oszczędzamy!

31 października, z okazji Światowego Dnia Oszczędzania, nasi pierwszoklasiści zdawali egzamin na członka Szkolnej Kasy Oszczędności. Wykonali dwa zadania – układali puzzle „Świnka - Skarbonka” oraz rozpoznawali i nazywali monety oraz banknoty. Następnie przeszli przez cztery próby, aby ich praca w SKO była efektywna. Poprawność wykonania zadań sprawdzali starsi uczniowie, a nad całością czuwali nauczyciele oraz nasz opiekun z ramienia Banku Spółdzielczego w Leśnicy pani Irena Wenszka. Na zakończenie spotkania nowo przyjęcia eskaowicze otrzymali dyplomy na pamiątkę, książeczki SKO oraz zakładki magnetyczne. Pani Irena poczęstowała wszystkich słodkościami i wręczyła dzieciom maskotki – krokodylki TaalenowiSKO. To była bardzo miła uroczystość.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

„Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF”

21.11.2019
20 listopada to wyjątkowy dzień – rocznica uchwalenia Konwencji o prawach dziecka. Jest to moment, w którym uwaga wszystkich kierowana jest na dzieci i ich prawa. W tym roku mija dokładnie 30 lat od uchwalenia najważniejszego dokumentu stanowiącego o prawach najmłodszych.
Więcej „Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF”

Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach

21.11.2019
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej w ramach akcji EDWARD (Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach) przeprowadzili wspólnie z uczniami Szkoły Podstawowej w Jelonkach działania profilaktyczne.
Więcej Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach