Powrót do BlogowiSKO Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Przywózkach
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Przywózkach na 3 dniowym spływie kajakowym

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Przywózkach na 3 dniowym spływie kajakowym

Warszawa 22.09.2014

Uczniowie naszej szkoły w dniach 18 – 20 września 2014 r. uczestniczyli w 3 dniowym spływie kajakowym rzeką Dajna.

Wzięliśmy udział w akcji „Nie pływam w śmieciach” i zbieraliśmy odpady, które znajdowały się w rzece. Wieczory spędzaliśmy na wspólnej zabawie przy ognisku. Na pewno wyjazd ten na długo pozostanie w naszej pamięci

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

PAŹDZIERNIKOWY KONKURS PLASTYCZNY

23.09.2020
Zapraszamy wszystkich członków SKO z naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie plastycznym: ,,Dziś oszczędzam w SKO-jutro w Banku Spółdzielczym". Konkurs będzie trwał cały miesiąc październik 2020r. Format pracy i technika dowolna. Liczą się ciekawe pomysły.
Więcej PAŹDZIERNIKOWY KONKURS PLASTYCZNY

ROZPOCZYNAMY OSZCZĘDZANIE 2020/21

23.09.2020
W tym roku szkolnym zaczniemy oszczędzanie w nietypowy sposób. Nie będzie jak co rok apelu ogólnoszkolnego. Za to członkowie SKO z kl. III przygotowali i nagrali część artystyczną ukazującą sposoby oszczędzania, (nie tylko pieniędzy). Zapraszamy wszystkich do obejrzenia filmiku na stronie internetowej naszej szkoły. W tym roku szkolnym nie zabraknie też konkursów organizowanych przez Opiekuna SKO, no i oczywiście wspaniałych NAGRÓD. O poszczególnych konkursach informować będzie gazetka na holu szkolnym, zachęcamy do bieżącego śledzenia zmian na gazetce. Startujemy 1 października 2020r.
Więcej ROZPOCZYNAMY OSZCZĘDZANIE 2020/21