Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Wielkiej
NAUCZYCIELOM W PODZIĘCE ZA WIEDZĘ I SERCE

NAUCZYCIELOM W PODZIĘCE ZA WIEDZĘ I SERCE

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Wielkiej
Warszawa 18.10.2016

AKADEMIA

        Dnia 13.10.2016 w  o godzinie 12.00 odbyła się uroczysta Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: Pani Burmistrz Czyżewa Anna Bogucka, Ksiądz Proboszcz Andrzej Stypułkowski, emerytowani nauczyciele p. Alina Kostromska i  p. Zdzisław Bieranowski, pracownicy szkoły, uczniowie i ich  rodzice. 

        Uczniowie, pod kierownictwem p. Alicji Średnickiej i  p. Doroty Grabowskiej  przygotowali  uroczystą akademię, której celem  było uczczenie nauczycieli w dniu ich święta oraz podziękowanie  za trud włożony w naszą edukacje i wychowanie. Uroczystość przebiegała w miłej i radosnej atmosferze. Na zakończenie uczniowie złożyli życzenia wszystkim pracownikom  szkoły oraz wręczyli piękne jesienne wrzosy. Uwieńczeniem spotkania był wspaniały tort oraz poczęstunek przy kawie i herbacie.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Europejskie Dni Kodowania

23.10.2019
W dniach 5-20 października trwały Europejskie Dni Kodowania. Pamiętaliśmy o nich i wykonaliśmy pracę związane z odpowiednim kodowaniem.
Więcej Europejskie Dni Kodowania

Matematycznie zakręceni przedstawiamy „SZALONE LICZBY”

23.10.2019
Matematyka „królowa nauk” kojarzy się uczniom z trudnymi i żmudnymi działaniami, złożonymi zadaniami tekstowymi. Aby ocieplić wizerunek tej pięknej, ale przez wielu znienawidzonej nauki, SKO-wicze klas Vb i VII wzięli udział w projekcie, którego celem było pokazanie piękna oraz interesujących własności nietypowych liczb.
Więcej Matematycznie zakręceni przedstawiamy „SZALONE LICZBY”