Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Wieleninie
Nasze talenty literackie

Nasze talenty literackie

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Wieleninie
Warszawa 25.10.2015

Życzenia dla nauczycieli

Oto dobre duszki Szkolnej Kasy Oszczędności w Wieleninie . Mieszkają w naszej szkole i razem z uczniami ,a zarazem członkami SKO przeżywją ich  sukcesy i porażki. Ta w środku  ma na imię Złotówka ,po prawej stronie mój kolega Grosik. Jest z nami też Baba Jaga (od lewej strony ) , którą w tamtym roku szkolnym namówiliśmy na oszczędzanie w naszej Szkolnej Kasie Oszczędności. Dzisiaj zaprosiliśmy ja do szkoły aby nie tylko przyjęła naszych pierwszoklasistów do SKO, ale również powiodła naszych  szacownych pedagogów na ,,Tron życzeń”. Obserwowaliśmy Was przez cały rok szkolny i stwierdziliśmy ,że wzorowo wywiązujecie się ze swoich obowiązków.W dniu Waszego  wspaniałego święta prosimy, by każdy zapamiętał, że za trudną pracę z nami i okazane serce chylimy głowy w ogromnej podzięce. Korzystając z tej uroczystej chwili, każdego nauczyciela i pracownika szkoły piosenką, wierszem lub tańcem uczcimy.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Europejskie Dni Kodowania

23.10.2019
W dniach 5-20 października trwały Europejskie Dni Kodowania. Pamiętaliśmy o nich i wykonaliśmy pracę związane z odpowiednim kodowaniem.
Więcej Europejskie Dni Kodowania

Matematycznie zakręceni przedstawiamy „SZALONE LICZBY”

23.10.2019
Matematyka „królowa nauk” kojarzy się uczniom z trudnymi i żmudnymi działaniami, złożonymi zadaniami tekstowymi. Aby ocieplić wizerunek tej pięknej, ale przez wielu znienawidzonej nauki, SKO-wicze klas Vb i VII wzięli udział w projekcie, którego celem było pokazanie piękna oraz interesujących własności nietypowych liczb.
Więcej Matematycznie zakręceni przedstawiamy „SZALONE LICZBY”