Powrót do BlogowiSKO Szkoła Filialna w Sieroniowicach
Nasza pierwsza wizyta w muzeum. Odra wczoraj i dziś.

Nasza pierwsza wizyta w muzeum. Odra wczoraj i dziś.

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Filialna w Sieroniowicach
Warszawa 09.04.2014

Zajęcia edukacyjne w ramach projektu "Fascynujący Świat Nauki i Technologii.

9 kwietnia ruszyliśmy na podbój „Fascynującego Świata Nauki i Technologii”. Nasze zajęcia pt. „Moja pierwsza wizyta w muzeum. Odra wczoraj i dziś” odbyły się w Muzeum Śląska Opolskiego w Opolu. Zwiedziliśmy sale wystawowe związane z historią Opola, oglądaliśmy prezentację o życiu mieszkańców tego miasta w przeszłości. Omówiliśmy również rolę wody, rzeki w życiu człowieka i jej wpływa na rozwój tego miasta. Podczas zajęć warsztatowych wykonaliśmy papierowy model barki i malowaliśmy sklejkowe modele ryb. Rozwiązywaliśmy również krzyżówki związane z tematyką zajęć.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach

21.11.2019
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej w ramach akcji EDWARD (Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach) przeprowadzili wspólnie z uczniami Szkoły Podstawowej w Jelonkach działania profilaktyczne.
Więcej Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach

„BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY”

21.11.2019
Drugiego września rozpoczął się nowy rok szkolny. W związku z tym, w trosce o bezpieczeństwo naszych dzieci do szkoły zaprosiliśmy przedstawicieli policji, którzy przeprowadzili spotkanie na temat „Bezpieczna droga do szkoły”.
Więcej „BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY”