Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Siemiechowie
NAJLEPSZE W GMINIE TALENTY SPORTOWE

NAJLEPSZE W GMINIE TALENTY SPORTOWE

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Siemiechowie
Warszawa 25.11.2014

Mistrzostwa Gminy Gromnik w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt

Uczennice naszej szkoły zajęły I miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w halowej piłce nożnej w gminie Gromnik. W zwycięskiej  drużynie walczyły:  Karolina Tabiś /kapitan/, Zuzanna Krzyżak, Natalia Śliwa, Korzeniowska Gabriela, Martyka Patrycja, Smosna Katarzyna, Natalia Jucha /bramkarz/,

 

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Brawo Lenka!

18.11.2019
Lenka z czwartej klasy pomogła osobom, które chorują na nowotwory.
Więcej Brawo Lenka!

Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

18.11.2019
Historia żyje w piosence” – taki właśnie tytuł nosił tegoroczny montaż słowno – muzyczny przygotowany i zaprezentowany przez zuchów i harcerzy z działającego przy naszej szkole 2.Szczepu Harcerskiego "MEMORIA". Cała zgromadzona publiczność, w tym przedstawiciele Sybiraków, władz wojewódzkich, powiatowych i  lokalnych, a także przedstawiciele działających na terenie sołectwa i sąsiednich miejscowości organizacji pozarządowych, rodzice i cała społeczność szkolna miała możliwość przenieść się w czasy, gdy mieszkańcy stolicy – poza bronią i podstępem - walczyli z Niemcami także dowcipem i piosenką, choć narażali się tym na surowe kary, a często także na śmierć.
Więcej Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

Finał Kasztanobrania

18.11.2019
Od około miesiąca uczniowie naszej szkoly brali udział w Kasztanobraniu. Udalo nam sie zebrać okolo 400kg kasztanów, które w ubiegły piątek 8 listopada zostały przekazane Kołu Łowieckiemu "Darz Bór".
Więcej Finał Kasztanobrania