Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
Najlepsze blogi na start2!

Najlepsze blogi na start2!

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
Warszawa 08.11.2013

Konkursowe prace uczniów z klas IV-VI.

Witajcie! Kłania się Wam Zaskórniaczek! Dzisiaj kolejna praca konkursowa, którą przygotowała Alicja z klasy V. Oto ona:

Drogi Zaskórniaczku!

Chcę Ci podziękować za całoroczne oszczędzanie. Dzięki Twojej pomocy spędziłam moje wakacje nad Jeziorem Białym w Okunince. Były one naprawdę super, bo wspaniale się bawiłam. Pewnego dnia spotkałam moich przyjaciół z klasy: Paulinkę, Dawida i Gabrysię. Niestety te nasze wspaniałe chwile nie trwały długo, ponieważ każdy musiał wracać do swojego pensjonatu.

Na tych wakacjach dobrze się bawiłam, bo byłam tam z ciocią Anią, z siostrą Agnieszką i całą paczką maluchów. Byłam również na wesołym miasteczku, nurkowałam na głębokiej wodzie. Raz nawet złowiliśmy ryby na obiad. Świetnie się bawiłam z moimi siostrzeńcami na placu zabaw pod restauracją. Byłam bardzo zdziwiona, kiedy obserwowałam jak szybko rosną i uczą się.

Czułam ogromny żal i smutek, kiedy musiałam się już żegnać z ciocią i wracać do rodzinnego domu.

Życzę Ci Zaskórniaczku, żeby wszystkie dzieci nauczyły się od Ciebie tak oszczędzać jak ja, żeby mogły pojechać na takie wspaniałe wakacje.

Już planuję kolejne wycieczki. Mam nadzieję, że będę pływać w jeziorze, skakać na bandżi i ze spadochronem, latać na paralotni. Oczywiście nie wiem czy na pewno to zrobię, bo jestem trochę strachliwa. Nie mogę doczekać się kolejnych wakacji, bo dopiero zaczął się rok szkolny.

Pozdrawiam Cię Zaskórniaczku i czekam na kolejny konkurs z SKO.

Alicja

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Szkolny Kluba Wolontariatu - pomoc Polakom na Kresach

20.10.2020
W październiku społeczność naszej szkoły wraz ze Szkolnym Klubem Wolontariatu jak co roku przyłączyła się do akcji „Święty Mikołaj z Polakami na Kresach” zorganizowanej przez Towarzystwo Patriotyczne KRESY w Częstochowie.
Więcej Szkolny Kluba Wolontariatu - pomoc Polakom na Kresach

Zdrowo jem, więcej wiem - sukces

18.10.2020
Uczniowie klas I-II ze Szkoły Podstawowej w Woźnikach - Ligota Woźnicka, uczęszczający na zajęcia świetlicowe, brali udział w projekcie "Zdrowo jem, więcej wiem", który jest objęty honorowym patronatem Pierwszej Damy, Agaty Kornahauser-Dudy.
Więcej Zdrowo jem, więcej wiem -  sukces