Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
Najlepsze blogi na start ! 4

Najlepsze blogi na start ! 4

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
Warszawa 14.11.2013

Konkursowe prace uczniów z klas IV-VI

Panie i Panowie! Z najniższymi ukłonami zgłasza się Wasz Zaskórniaczek- pracowity krasnoludek z Lisiowólki. Znowu chciałem się pochwalić moimi zdolnymi dzieciakami. Dziś przedstawiam Wam ostatnią pracę konkursową na autora najlepszego bloga, a od jutra głosowanie. Proszę bardzo, oto propozycja Milenki z klasy IV:

Dzięki Zaskórniaczkowi i oszczędnościom w SKO wakacje 2013 roku były wspaniałe! Już pierwszego tygodnia pojechałam nad Jezioro Białe do Okuninki. Nocowaliśmy w przyczepie kempingowej. Rano jedliśmy śniadanie, a potem bawiliśmy się. Po południu chodziliśmy nad jezioro. Gdy byliśmy na miejscu, kładliśmy na piasku kocyk. Podczas kąpieli razem z Gabrysią pływałam na trochę głębszej wodzie. Czasem wujek wynajmował rowerek wodny i płynęliśmy na środek jeziora.

Pewnego dnia, gdy po popłudniu bardzo mocno padał deszcz, zostaliśmy na kempingu.Następnego dnia przed obiadem było tak gorąco, że przebraliśmy się w stroje kąpielowe i polewaliśmy się wodą. Po obiedzie poszliśmy na lody. Ja wybrałam lody malinowo- bananowe. Gdy wracaliśmy na kemping widzieliśmy jak jechała para młoda, a za chwilę kolejna. To była sobota! Wieczorem spakowaliśmy się, a następnego dnia wróciliśmy do domu w Lisiowólce.

 

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Szkolny Kluba Wolontariatu - pomoc Polakom na Kresach

20.10.2020
W październiku społeczność naszej szkoły wraz ze Szkolnym Klubem Wolontariatu jak co roku przyłączyła się do akcji „Święty Mikołaj z Polakami na Kresach” zorganizowanej przez Towarzystwo Patriotyczne KRESY w Częstochowie.
Więcej Szkolny Kluba Wolontariatu - pomoc Polakom na Kresach