Powrót do BlogowiSKO SZKOŁA PODSTAWOWA im. Jana Matejki W KAMIONCE MAŁEJ
Najciekawsza  skarbonka z surowców wtórnych.

Najciekawsza skarbonka z surowców wtórnych.

Warszawa 08.12.2013

Rozstrzygnięto konkurs na "Najciekawszą skarbonkę"

W listopadzie, w naszej szkole, został ogłoszony konkurs plastyczno- techniczny na najciekawszą skarbonkę  z surowców wtórnych, który trwał do końca listopada. Zostało wykonanych 15 bardzo ciekawych prac. Jury podczas oceny brało pod uwagę pomysłowość, wykorzystanie surowców wtórnych i estetykę wykonania. Po dłuższych naradach przyznano 3 pierwsze miejsca, 3 drugie, 5 trzecich miejsc i 4 wyróżnienia. Wszystkie prace zostały nagrodzone, a sponsorem większości nagród był Bank Spółdzielczy w Limanowej za co serdecznie dziękujemy.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Brawo Lenka!

18.11.2019
Lenka z czwartej klasy pomogła osobom, które chorują na nowotwory.
Więcej Brawo Lenka!

Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

18.11.2019
Historia żyje w piosence” – taki właśnie tytuł nosił tegoroczny montaż słowno – muzyczny przygotowany i zaprezentowany przez zuchów i harcerzy z działającego przy naszej szkole 2.Szczepu Harcerskiego "MEMORIA". Cała zgromadzona publiczność, w tym przedstawiciele Sybiraków, władz wojewódzkich, powiatowych i  lokalnych, a także przedstawiciele działających na terenie sołectwa i sąsiednich miejscowości organizacji pozarządowych, rodzice i cała społeczność szkolna miała możliwość przenieść się w czasy, gdy mieszkańcy stolicy – poza bronią i podstępem - walczyli z Niemcami także dowcipem i piosenką, choć narażali się tym na surowe kary, a często także na śmierć.
Więcej Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

Finał Kasztanobrania

18.11.2019
Od około miesiąca uczniowie naszej szkoly brali udział w Kasztanobraniu. Udalo nam sie zebrać okolo 400kg kasztanów, które w ubiegły piątek 8 listopada zostały przekazane Kołu Łowieckiemu "Darz Bór".
Więcej Finał Kasztanobrania