Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Kuczynie
Nagrody za konkurs: ,,Nowy 2018 rok zaczynamy wielkim oszczędzaniem w SKO"

Nagrody za konkurs: ,,Nowy 2018 rok zaczynamy wielkim oszczędzaniem w SKO"

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Kuczynie
Warszawa 06.02.2018

Konkurs: ,,Nowy 2018 rok zaczynamy wielkim oszczędzaniem w SKO" został rozstrzygnięty

5 lutego 2018 r. opiekunka SKO ogłosiła wyniki konkursu w indywidualnym oszczędzaniu  pod hasłem: ,,Nowy 2018 rok zaczynamy wielkim oszczędzaniem w SKO" 

W konkursie zwyciężył Dawid Osowski  z klasy pierwszej. Drugie miejsce zajęła Julia Dąbrowska z klasy IV, a trzecie  Marta Sylwestrzuk z klasy V. Czwarte miejsce przypadło Sebastianowi Kamińskiemu z klasy IV, zaś piąte Emilii Boratyńskiej z klasy III. Szóste miejsce zajęła Aleksandra Andrzejczuk z klasy V.  Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe. Ich oszczędności wynosiły od 210  do 740 złotych. Uczniowie, którzy zaoszczędzili przynajmniej  20 zł równiez  zostali nagrodzeni drobnymi upominkami.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Skarbonki w prezencie rozdajemy, bo oszczędność promujemy" - Harcerz jest oszczędny i ofiarny

10.12.2019
Wdaniach 6-7 grudnia aż 148 zuchów, harcerzy i instruktorów ze szczepu Memoria, który działa przy naszej placówce, wzięło udział w VII Biwaku Mikołajkowym, pod hasłem „Memoria Express”. Jak co roku, grzeczne dzieci odwiedził św. Mikołaj, który sowicie obdarował młodych ludzi podarkami, wśród których znajdowała się skarbonka na oszczędności, gdyż jak mówi jeden z punktów prawa harcerskiego „Harcerz jest oszczędny i ofiarny”.
Więcej Skarbonki  w prezencie rozdajemy, bo oszczędność promujemy" - Harcerz jest oszczędny i ofiarny