Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa im. Ewy Szelburg - Zarembiny w Drzewcach
NAGRODY WRĘCZONE

NAGRODY WRĘCZONE

Warszawa 01.06.2020

Rozstrzygnięty konkurs

na walentynkowe serduszko SKO. Na apelu zostały wręczone nagrody :                            I miejsce dla Piotrka Maruszaka                                                                                                II miejsce dla Dominika Jarugi                                                                                                  III miejsce dla Karoliny Kałdonek                                                                                        Były też wyróżnienia: dla Weroniki Depty i Jakuba Żeleźniaka. Nagrodzonym i wyróżnionym gratulujemy!

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

PAŹDZIERNIKOWY KONKURS PLASTYCZNY

23.09.2020
Zapraszamy wszystkich członków SKO z naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie plastycznym: ,,Dziś oszczędzam w SKO-jutro w Banku Spółdzielczym". Konkurs będzie trwał cały miesiąc październik 2020r. Format pracy i technika dowolna. Liczą się ciekawe pomysły.
Więcej PAŹDZIERNIKOWY KONKURS PLASTYCZNY

ROZPOCZYNAMY OSZCZĘDZANIE 2020/21

23.09.2020
W tym roku szkolnym zaczniemy oszczędzanie w nietypowy sposób. Nie będzie jak co rok apelu ogólnoszkolnego. Za to członkowie SKO z kl. III przygotowali i nagrali część artystyczną ukazującą sposoby oszczędzania, (nie tylko pieniędzy). Zapraszamy wszystkich do obejrzenia filmiku na stronie internetowej naszej szkoły. W tym roku szkolnym nie zabraknie też konkursów organizowanych przez Opiekuna SKO, no i oczywiście wspaniałych NAGRÓD. O poszczególnych konkursach informować będzie gazetka na holu szkolnym, zachęcamy do bieżącego śledzenia zmian na gazetce. Startujemy 1 października 2020r.
Więcej ROZPOCZYNAMY OSZCZĘDZANIE 2020/21