Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa im. Agaty Mróz-Olszewskiej w Lgocie Górnej
Młodzieżowa Rada Gminy

Młodzieżowa Rada Gminy

Warszawa 26.08.2020

Młodzi kreatywni i przedsiębiorczy w Gminie

Troje uczniów z naszej szkoły uczestniczy w historycznym wydarzeniu, które dzieje się w Gminie Koziegłowy. Wspólnie z przedstawicielami wszystkich szkół z Gminy wypracowują zadania i sposób powołania Młodzieżowej Rady Gminy i Miasta Koziegłowy. Do tej pory odbyły się dwa spotkania:  w dniu 16.12.2019r - uczestniczyli w nim: Kornelia z kl.VIa, Martyna z kl.VII i Maciek z kl.VIII oraz w dniu 29.01.2020r. - uczestniczyła w nim Martyna z kl.VII. Opiekę nad uczniami sprawowała p.Anna Kłosowicz.
Spotkaniom tym przewodniczy Dyrektor ZEAOS - p.Katarzyna Zychowicz. Swoją obecnością zaszczycił je również Burmistrz - p.Jacek Ślęczka.  Drugie spotkanie młodzieży w Urzędzie Miasta było też okazją do poznania Jakuba Sikory - Szefa Młodzieżowej Rady Miasta Częstochowa oraz  przedstawicieli uczniów Technicznych Zakładów Naukowych z Częstochowy. Wspólnie został otworzony projekt profilaktyczny "To be free" (By być wolnym), którego inicjatorką jest mama naszego ucznia - p.Małgorzata Knapik.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Szkolny Kluba Wolontariatu - pomoc Polakom na Kresach

20.10.2020
W październiku społeczność naszej szkoły wraz ze Szkolnym Klubem Wolontariatu jak co roku przyłączyła się do akcji „Święty Mikołaj z Polakami na Kresach” zorganizowanej przez Towarzystwo Patriotyczne KRESY w Częstochowie.
Więcej Szkolny Kluba Wolontariatu - pomoc Polakom na Kresach