Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa im. J. Lompy w Lubszy
Młodzi piłkarze

Młodzi piłkarze

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa im. J. Lompy w Lubszy
Warszawa 31.03.2016

Piłka nożna to ulubiony sport większości chłopców, choć wśród miłośników tego sportu można spotkać także dziewczyny. Uczniowie naszej szkoły trenują piłkę nożną w MLKS w Woźnikach. Nasi młodzi piłkarze mieli okazję uczestniczyć w meczu Ekstraklasy pomiędzy Górnikiem Zabrze a aktualnym Mistrzem Polski – Lechem Poznań.

" Pojechali oni na mecz jako zawodnicy grup dziecięcych i młodzieżowych MLKS Woźniki i uczestniczyli w ceremonii wyprowadzania na boisko zawodników obu drużyn. Uczniowie z SP Lubsza szli w parach z następującymi zawodnikami: Ksawery Michalik z Bartoszem Kopaczem (Górnik Zabrze), Szymon Meisner z Sebastianen Stebleckim (Górnik Zabrze), Klaudiusz Sosnowski z Marcinem Kamińskim (Lech Poznań), Henryk Klyta z Gergő Lovrencsicsem  (Lech Poznań).

Następnie młodzi piłkarze obejrzeli widowisko sportowe  rozegrane na nowym stadionie gospodarza spotkania – ARENA ZABRZE. Mecz – zakończony wynikiem 0:2 dla Lecha Poznań – był transmitowany na żywo w CANAL+Sport, powtórka 4 marca na Canal+ Sport o godz. 1:00 i na nSport+ HD o godz. 13:30. "

( źródło: http://lubsza.org/?p=4768#more-4768)

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Wizyta w Nadleśnictwie Pisz!

26.10.2021
W ramach działań proekologicznych prowadzonych w naszej szkole nasi członkowie SKO udali się 12 października do Nadleśnictwa Pisz.
Więcej Wizyta w Nadleśnictwie Pisz!

Przyjęcie Nowych Członków SKO

26.10.2021
W październiku miesiącu oszczędzania do SKO przystąpiło sporo Nowych członków - wszyscy uczniowie klasy pierwszej oraz klas drugich. Ze starszych klas również mamy kilku nowych uczniów - chętnych oszczędzać swoje pieniążki w SKO.
Więcej Przyjęcie Nowych Członków SKO