Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Kuczynie
Mistrzowie oszczędzania w grudniu

Mistrzowie oszczędzania w grudniu

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Kuczynie
Warszawa 11.01.2019

Mistrzami oszczędzania w grudniu zostali uczniowie klasy V

10 stycznia 2019 r. opiekunka SKO podsumowała wyniki konkursu we współzawodnictwie międzyklasowym o tytuł,,MISTRZOWIE OSZCZĘDZANIA". Tym razem zwyciężyli uczniowie klasy V. Na jednego ucznia przypadło 218,10 zł. Drugie miejsce zajęła klasa II z kwotą 167,50 zł, trzecie klasa I z kwotą 73,33 zł. Czwarte miejsce przypadło klasie VI (38,29 zł), zaś piąte klasie IV 8,54zł).

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Brawo Lenka!

18.11.2019
Lenka z czwartej klasy pomogła osobom, które chorują na nowotwory.
Więcej Brawo Lenka!

Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

18.11.2019
Historia żyje w piosence” – taki właśnie tytuł nosił tegoroczny montaż słowno – muzyczny przygotowany i zaprezentowany przez zuchów i harcerzy z działającego przy naszej szkole 2.Szczepu Harcerskiego "MEMORIA". Cała zgromadzona publiczność, w tym przedstawiciele Sybiraków, władz wojewódzkich, powiatowych i  lokalnych, a także przedstawiciele działających na terenie sołectwa i sąsiednich miejscowości organizacji pozarządowych, rodzice i cała społeczność szkolna miała możliwość przenieść się w czasy, gdy mieszkańcy stolicy – poza bronią i podstępem - walczyli z Niemcami także dowcipem i piosenką, choć narażali się tym na surowe kary, a często także na śmierć.
Więcej Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

Finał Kasztanobrania

18.11.2019
Od około miesiąca uczniowie naszej szkoly brali udział w Kasztanobraniu. Udalo nam sie zebrać okolo 400kg kasztanów, które w ubiegły piątek 8 listopada zostały przekazane Kołu Łowieckiemu "Darz Bór".
Więcej Finał Kasztanobrania