Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Siemiechowie
,,Mistrz Matematyki"

,,Mistrz Matematyki"

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Siemiechowie
Warszawa 08.06.2016

2 czerwca 2016 r. w Zespole Szkół w Gromniku odbył się I Gminny Konkurs Matematyczny „Mistrz Matematyki”. Uczniowie rywalizowali o miano najlepszego matematyka w kategorii klas IV -VI.

W konkursie wzięło udział 46 uczniów z 5 szkół podstawowych, w tym 9 osób z naszej szkoły: Paweł Oleksyk, Jakub Mosio, Weronika Kubik, Angelika Hołda, Paweł Kwiek, Justyna Nosek, Alicja i Wiktoria Turska oraz Weronika Chwistek. Uczniowie ci zwycięsko przeszli eliminacje szkolne i zostali zakwalifikowani do gminnego etapu. Uczestnicy konkursu nie mieli łatwego zadania. W ciągu 60 minut musieli zmierzyć się z zadaniami matematycznymi o zróżnicowanym stopniu trudności. Po skrupulatnej ocenie prac i podliczeniu punktów komisja konkursowa w skład której weszli nauczyciele - opiekunowie uczniów i organizatorzy  dokonała rozstrzygnięcia konkursu. Bardzo  miło nam poinformować, że w naszej szkole mamy aż dwóch  Gminnych Mistrzów Matematyki.  W klasach piątych  najlepsza okazała się  Angelika Hołda, a w klasach szóstych  zwyciężył  Paweł Oleksyk.  Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszej nauce.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Stop przemocy

14.06.2021
W dniach 4 -7 maja 2021r. w naszej szkole miała miejsce akcja profilaktyczna „Stop przemocy w świecie wirtualnym i realnym”.
Więcej Stop przemocy

Góra Grosza

12.06.2021
Jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie.
Więcej Góra Grosza