Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Wąsewie
Międzyszkolny konkurs wiedzy z SKO

Międzyszkolny konkurs wiedzy z SKO

Warszawa 04.03.2019

Konkurs wiedzy SKO

Uczniowie z Zespołu Placówek Oświatowych w Wąsewie wraz z opiekunem SKO Panem Przemysławem Gozdowskim wzięli udział w ,,Miedzyszkolnym konkursie wiedzy z SKO'' , który odbył się w Szkole Podstawowej w Rząśniku Włościańskim. Opiekun przeprowadził konkurs międzyklasowy i wyłonił najlepszych. W konkursie uczniowie musieli wykazać się znajomością różnych terminów np.: -podstawowe hasła i pojęcia ekonomiczne związane z działalnością banków, np. waluta, waluta międzynarodowa, funkcje pieniądza, czek, karta kredytowa, mennica, przelew bankowy, papiery wartościowe..Pan Wiceprezes Banku Spółdzielczego w Wąsewie Michał Mścichowski wręczył zwycięzcom nagrody oraz dyplomy.

Wszystkim serdecznie gratulujemy

 

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

„Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF”

21.11.2019
20 listopada to wyjątkowy dzień – rocznica uchwalenia Konwencji o prawach dziecka. Jest to moment, w którym uwaga wszystkich kierowana jest na dzieci i ich prawa. W tym roku mija dokładnie 30 lat od uchwalenia najważniejszego dokumentu stanowiącego o prawach najmłodszych.
Więcej „Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF”

Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach

21.11.2019
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej w ramach akcji EDWARD (Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach) przeprowadzili wspólnie z uczniami Szkoły Podstawowej w Jelonkach działania profilaktyczne.
Więcej Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach