Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Siemiechowie
MIĘDZY KLASOWE WSPÓŁZAWODNICTWO

MIĘDZY KLASOWE WSPÓŁZAWODNICTWO

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Siemiechowie
Warszawa 27.11.2014

Nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiego konkursu pod hasłem „Dziś oszczędzam w SKO, jutro w Banku Spółdzielczym” i ogłoszono całoroczny konkurs dla wszystkich oszczędzających klas w ramach między klasowego współzawodnictwa.

 Celem konkursu jest upowszechnianie systematycznego oszczędzania pieniędzy, integracja grupy klasowej i zdrowe współzawodnictwo międzyklasowe. Na koniec każdego miesiąca opiekun SKO w ramach tego konkursu dokonuje podsumowania wyników oszczędzania w poszczególnych klasach. Informacje te są na bieżąco zamieszczane na gazetce ściennej i przekazywane na zebraniach skarbnikom klasowym, a za ich pośrednictwem docierają do wszystkich uczniów. 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Brawo Lenka!

18.11.2019
Lenka z czwartej klasy pomogła osobom, które chorują na nowotwory.
Więcej Brawo Lenka!

Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

18.11.2019
Historia żyje w piosence” – taki właśnie tytuł nosił tegoroczny montaż słowno – muzyczny przygotowany i zaprezentowany przez zuchów i harcerzy z działającego przy naszej szkole 2.Szczepu Harcerskiego "MEMORIA". Cała zgromadzona publiczność, w tym przedstawiciele Sybiraków, władz wojewódzkich, powiatowych i  lokalnych, a także przedstawiciele działających na terenie sołectwa i sąsiednich miejscowości organizacji pozarządowych, rodzice i cała społeczność szkolna miała możliwość przenieść się w czasy, gdy mieszkańcy stolicy – poza bronią i podstępem - walczyli z Niemcami także dowcipem i piosenką, choć narażali się tym na surowe kary, a często także na śmierć.
Więcej Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

Finał Kasztanobrania

18.11.2019
Od około miesiąca uczniowie naszej szkoly brali udział w Kasztanobraniu. Udalo nam sie zebrać okolo 400kg kasztanów, które w ubiegły piątek 8 listopada zostały przekazane Kołu Łowieckiemu "Darz Bór".
Więcej Finał Kasztanobrania