Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie
Matematyka, pieniądze i SKO

Matematyka, pieniądze i SKO

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie
Warszawa 11.03.2017

Test wiedzy dla uczniów kl. II-III

Po turnieju wiedzy "Jeden z dziesięciu" dla uczniów klas IV-VI przyszedł czas na test wiedzy "Matematyka, pieniądze i SKO" dla uczniów klas drugich i trzecich. Uczniowie klas młodszych czekali na niego z niecierpliwością i sumiennie się do niego przygotowywali. Po wstępnych klasowych eliminacjach wyłoniono po pięciu uczniów z każdej klasy. Ostatecznie w konkursie wzięło udział 25 uczniów. Test zawierał pytania dotyczące oszczędzania i SKO oraz zadania tekstowe związane oczywiście z obliczeniami pieniężnymi. Uczniowie musieli wykazać się nie tylko zdolnościami matematycznymi, ale również umiejętnością czytania ze zrozumieniem. Poradzili sobie doskonale, a wiedza i umiejętności, które posiadają na pewno zaowocują w ich przyszłym życiu. Komisja po sprawdzeniu testów wyłoniła zwycięzców. Oto oni:

I miejsce - J. Dąbkowski kl. IIIb

II miejsce - B. Duplicki kl. IIIa

III miejsce - K. Przywoźny kl. IIIa

Wyróżnienie: M. Gonta kl. IIb

Cieszymy się ogromnie, że Madzia, uczennica klasy drugiej dorównuje swoją wiedzą i umiejętnościami kolegom z klasy starszej. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia w następnych konkursach organizowanych przez SKO.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Najlepsi w kraju!!!

18.11.2020
W VII edycji konkursu organizowanego przez Grupę BPS w ramach programu edukacyjnego TALENTOWISKO "Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym" nasza szkoła zajęła I miejsce.
Więcej Najlepsi w kraju!!!

Konkurs SKO

18.11.2020
Szkolna Kasa Oszczędności w naszej szkole pod nazwą "Grosik" zachęca wszystkich do wymyślenia logo SKO.
Więcej Konkurs SKO