Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół - Publiczna Szkoła Podstawowa w Strzegocicach
Matematyka-królowa nauk

Matematyka-królowa nauk

Warszawa 13.04.2015

Wiedza matematyczna to prawdziwy skarb,który zaowocuje w przyszłości. Talenty uczniów procentują.

10.04.2015 uczniowie kl.II-III uczestniczyli w Szkolnym Konkursie Matematycznym pod hasłem ,,Odkrywamy talenty". Uczniowie zmierzyli się z 14 zadaniami zamkniętymi. Każdy mógł wykazać się logicznym myśleniem matematycznym. Rywalizacja należała do zaciętych, a wiedza uczestników była bogata.

Zdobywcy miejsc :

I -Bartosz Papiernik kl.II, Kamil Cichowski Kl.III

II-Wiktoria Zygmunt kl.III

III- Tomasz Kozioł kl.II

Wyróżnienie: Amelia Poznańska kl.III

 

 

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Brawo Lenka!

18.11.2019
Lenka z czwartej klasy pomogła osobom, które chorują na nowotwory.
Więcej Brawo Lenka!

Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

18.11.2019
Historia żyje w piosence” – taki właśnie tytuł nosił tegoroczny montaż słowno – muzyczny przygotowany i zaprezentowany przez zuchów i harcerzy z działającego przy naszej szkole 2.Szczepu Harcerskiego "MEMORIA". Cała zgromadzona publiczność, w tym przedstawiciele Sybiraków, władz wojewódzkich, powiatowych i  lokalnych, a także przedstawiciele działających na terenie sołectwa i sąsiednich miejscowości organizacji pozarządowych, rodzice i cała społeczność szkolna miała możliwość przenieść się w czasy, gdy mieszkańcy stolicy – poza bronią i podstępem - walczyli z Niemcami także dowcipem i piosenką, choć narażali się tym na surowe kary, a często także na śmierć.
Więcej Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

Finał Kasztanobrania

18.11.2019
Od około miesiąca uczniowie naszej szkoly brali udział w Kasztanobraniu. Udalo nam sie zebrać okolo 400kg kasztanów, które w ubiegły piątek 8 listopada zostały przekazane Kołu Łowieckiemu "Darz Bór".
Więcej Finał Kasztanobrania