Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
Mamy talent do...

Mamy talent do...

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
Warszawa 30.04.2014

...tańca, śpiewu, gry!!!

Witajcie!

Wróciłem z naszej dyskoteki SKO. Odsapnąłem troszeczkę po tych pląsach i teraz mogę Wam opowiedzieć o niezwykłym zakończeniu działalności SKO w naszej szkole. Były dziś rozstrzygnięcia konkursów, podsumowania, a na koniec wspólna zabawa. Na ten niezwykły wieczór zaprosiliśmy niezwykłych gości z Ósmego Koloru Tęczy z radzyńskiego stowarzyszenia. Na dyskotekę mogli również przyjść najlepsi z najlepszych w konkursach SKO. Na początku były popisy w pokazach "Mamy talent"! Jury, nasi goście, oceniało i tańczących, i śpiewających, i grających. Można śmiało stwierdzić, że mamy talent do muzyki. Były również zabawy z naszymi kolegami ze stowarzyszenia, pełna integracja. To już przecież kolejne nasze spotkanie i widzę, że lody już dawno przełamane. Po obejrzeniu wszystkich występów jury postanowiło przyznać I miejsce...wszystkim uczestnikom. Każdy z nich ma przecież tę "iskrę bożą", której nie sposób nie docenić. Było coś dla ducha, czas na małe co nieco dla ciała. SKO przygotowało poczęstunek dla wszystkich zebranych. Ale to nie koniec niespodzianek!

Prezes Radzyńskiego Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Pan Wiesław Trykacz przygotował wspaniałe nagrody dla tych, co pracowali na warsztatach bożonarodzeniowych i wielkanocnych. Zostaliśmy zaproszenie na wspólne wycieczki oraz na zabawę integracyjną w niewykłym ośrodku. Tego jeszcze nie było! Choć nasza praca sprawiała nam ogromną przyjemność, to niespodzianka jest balsamem na nasze serca! Dziękujemy! A wszystko to moje kochane dzieciaki...Mógłbym tak o nich pisać, chwalić, ale chyba już mi nie wypada?

No cóż, kończymy konkurs "Dziś oszczędzam w SKO, jutro w Banku Spółdzielczym". Nie kończy się jednak nasza wspólna przygoda. Już mam dla Was kolejną niespodziankę. Zapraszam serdecznie, bo to wyjątkowa propozycja!

Wasz dumny Zaskórniaczek

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Szkolny Kluba Wolontariatu - pomoc Polakom na Kresach

20.10.2020
W październiku społeczność naszej szkoły wraz ze Szkolnym Klubem Wolontariatu jak co roku przyłączyła się do akcji „Święty Mikołaj z Polakami na Kresach” zorganizowanej przez Towarzystwo Patriotyczne KRESY w Częstochowie.
Więcej Szkolny Kluba Wolontariatu - pomoc Polakom na Kresach