Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Nałęczowie
„Mamma mia, dziś jesteśmy tu po raz ostatni…”, słowo na zakończenie roku szkolnego 2015/2016

„Mamma mia, dziś jesteśmy tu po raz ostatni…”, słowo na zakończenie roku szkolnego 2015/2016

Warszawa 25.06.2016

Do miłego zobaczenia za dwa miesiące!

Czas pracy w tym roku szkolnym już minął, teraz czekają wszystkich zasłużone wakacje. 23 czerwca hucznie pożegnaliśmy Absolwentów, a dziś – 24 czerwca – uczniów klas I-V. W obu przypadkach  spotkania odbyły się w sali gimnastycznej, gdzie Panie dyrektorki  Anna Szczęsna i Urszula Kuropatwa przedstawiły zebranym wyniki klasyfikacji w poszczególnych klasach  i różne osiągnięcia naszych uczniów. W tym miejscu również prymusi otrzymali świadectwa z wyróżnieniem ,nagrody za wyniki w nauce, zachowanie , 100% obecność na zajęciach, a także za udział w różnych formach aktywności szkolnej.  Na uroczystości Pożegnania Absolwentów  rodzice uczniów z najwyższą średnią ocen otrzymali także  listy gratulacyjne  . Uroczysty apel uświetniły występy uczniów z klas III a , pod kierunkiem Pani Ewy Gajkoś oraz VI b , nad którymi czuwała autorka wpisu. Po apelu wszyscy wychowawcy udali się do swoich klasopracowni, gdzie odbyła się ostatnia w lekcja.

Wszystkim, którzy ciężko pracowali w minionym roku szkolnym gratulujemy  osiągnięć i życzymy wspaniałego letniego wypoczynku.

Do miłego zobaczenia za dwa miesiące!

                                                                                                                K.K.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Czy warto mieć osobiste konto bankowe? – nad tym problemem łamała sobie siódma klasa głowę.

12.11.2019
Klasa VII uczestniczyła w warsztatach, które miały uświadomić uczniom, jak różne są kryteria , którymi posługujemy się przy wyborze kont osobistych oraz jakie korzyści czerpiemy z posiadania konta bankowego, a jakie są tego minusy. Oprócz pogadanki na temat różnych produktów bankowych, uczniowie pracując w grupach, metodą burzy mózgów starali się dyskutować nad zaletami i wadami posiadania konta bankowego.
Więcej Czy warto mieć osobiste konto bankowe? – nad tym  problemem  łamała sobie siódma klasa głowę.