Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Siemiechowie
„MAM TALENT”

„MAM TALENT”

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Siemiechowie
Warszawa 11.06.2014

2 VI odbyła się w naszej szkole pierwsza edycja Konkursu „MAM TALENT”, którego organizatorami były Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej oraz Samorząd Gimnazjum

    W konkursie wzięło udział 11 uczestników. Były to występy indywidualne oraz grupowe. Okazuje się, że są w naszej szkole PEREŁKI, które mogliśmy podziwiać podczas prezentacji. Dotyczyły one następujących kategorii: ułożenie kostki Rubika, śpiew, gra na gitarze, kalambury, taniec, śpiew i taniec, gra na perkusji.

         Trójka sprawiedliwych jurorówwyłoniła czworo najbardziej utalentowanych uczestników. Następnie drogą głosowania przeprowadzonego wśród gorącej i żywo reagującej widowni zostali wybrani laureaci konkursu.

Wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce: Kuba Bartosik, który wygrał zdecydowaną większością głosów, a widownia wręcz oszalała na jego punkcie i jego gry na perkusji;

II miejsce: Paweł Kwiek, który pięknie zagrał na gitarze;

III miejsce: grupa ZUMBIARY JUNIOR (Julita i Gabrysia Łyszczarz), które zaprezentowały pokaz zumby;

wyróżnienie: Paweł Oleksyk, który w błyskawicznym tempie ułożył kostkę Rubika.

         Zwycięzcy otrzymali dyplomy, puchary oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Radę Rodziców, której serdecznie dziękujemy. Pozostali uczestnicy również dostali drobne upominki.

         Cieszy fakt, że są w naszej szkole uczniowie, którzy, mimo natłoku codziennych obowiązków, potrafią znaleźć czas na rozwijanie swoich pasji, talentów.        

Zwycięzcom gratulujemy, choć tak naprawdę to wszyscy, którzy dzisiaj zaprezentowali swoje talenty, są zwycięzcami, choćby dlatego, że się odważyli wystąpić przed nami, co - wbrew pozorom - nie jest takie łatwe. Zatem wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie.

Za rok kolejna edycja konkursu, na który już dziś zapraszamy. Zachęcamy do szlifowania swoich umiejętności oraz do nabycia odwagi, by się nimi z nami podzielić.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Brawo Lenka!

18.11.2019
Lenka z czwartej klasy pomogła osobom, które chorują na nowotwory.
Więcej Brawo Lenka!

Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

18.11.2019
Historia żyje w piosence” – taki właśnie tytuł nosił tegoroczny montaż słowno – muzyczny przygotowany i zaprezentowany przez zuchów i harcerzy z działającego przy naszej szkole 2.Szczepu Harcerskiego "MEMORIA". Cała zgromadzona publiczność, w tym przedstawiciele Sybiraków, władz wojewódzkich, powiatowych i  lokalnych, a także przedstawiciele działających na terenie sołectwa i sąsiednich miejscowości organizacji pozarządowych, rodzice i cała społeczność szkolna miała możliwość przenieść się w czasy, gdy mieszkańcy stolicy – poza bronią i podstępem - walczyli z Niemcami także dowcipem i piosenką, choć narażali się tym na surowe kary, a często także na śmierć.
Więcej Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

Finał Kasztanobrania

18.11.2019
Od około miesiąca uczniowie naszej szkoly brali udział w Kasztanobraniu. Udalo nam sie zebrać okolo 400kg kasztanów, które w ubiegły piątek 8 listopada zostały przekazane Kołu Łowieckiemu "Darz Bór".
Więcej Finał Kasztanobrania